Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 2749 Kez Okundu

Çocukken amımı siken Arkadaşımla tekrar Görüştük

Çocukken amımı siken Arkadaşımla tekrar Görüştük

Çocukken amımı sikti tadı damağımda kalmış

Merhaba arkadaşlar Ben şuanda 26 yaşında bir kadınım ve nişanlıyım sanırım o zamanlar 8-9 yaşlarındaydık ve aynı apartmanda oturuyorduk. Annelerimiz gün yapardı ve muhabbete öylesine kendini kaptırırlardı ki çoluk çocuğu unuturlardı.

Biz de günde ki kadınlardan birinin kızıyla bir odaya kapanır ve sevişirdik. Evet, daha bu yaşlarda bunu yapardık fakat sevişme dediğim birbirini öpme ve sürtünme olayıydı daha fazlasını yapmıyorduk. Arkadaşımın ismi Süreyya, üzerime çıkarak sürtünürdü bazen dudaklarımı emerdi fakat ben karşılık vermezdim çok utanırdım, yaptığı şeyde çok hoşuma giderdi ve keyif alırdım. Hatta hatırladığım kadarıyla birkaç kere de orgazm bile oldum. Tabi dediğim gibi bunların hepsi çocuklukta kaldı ve biz Süreyya ile ayrı düştük.

O farklı bir okula gitti ben de liseyi farklı bir yerde okudum ve aynı apartmanda oturmamıza rağmen birbirimizi hiç görmez olduk. Üniversiteyi de ben farklı bir şehirde okuyunca artık aramızda baya mesafe oldu ve arkadaşlığımız da neredeyse bitti diyebilirim. Üniversitede nişanlımla tanıştım ve ciddi bir ilişkiye başladık şu anda da nişanlıyım. Şimdi size Süreyya ile tekrar görüşmemden bahsedeceğim çünkü görüştüğümüz gibi olanlar oldu. İki ay önce evde tek başıma oturuyordum annemlerde düğüne gitmişlerdi bu arada düğün apartmandaki bir komşunun kızının düğünüydü. Süreyya bana sosyal medyadan mesaj attı nasılsın diye, ben de iyiyim canım dedim, çocukken yaşadığımız şeyi unutmuştum bile hafızamdan silinmiş.

Onlar da bu arada üst katımızda oturuyorlardı. pendik escort Mesajlaşırsan ben de evdeyim dedi, ben de öyle mi ben de evde tekim gel bir kahve içelim dedim ve Süreyya geldi. Onu yıllardır görmemiştim görünce sarıldım ve içeri geçti. Kahvelerimizi içtik konuşmaya muhabbet etmeye başladık nişanlımdan bahsettim onun da erkek arkadaşı varmış onu anlattı. Sonra da laf birden çocukken yaşadığımız şeylere geldi. Çocuktuk işte kızlar böyle şeyleri merak eder falan gibi geçiştirmeye çalıştıkça Süreyya konuyu açıyor ve farklı yerlere çekmeye çalışıyordu. Ben ilk orgazmı orada oldum bence çok eğlenceliydi şimdi olsa yine yaparım falan gibi şeyler söylüyordu, ne diyeceğimi bilemiyordum çok utanmıştım.

Sence nasıldı sen keyif almıyor muydun dedi, ben de çok alıyordum ben de orgazm oluyordum dedim. Şimdiki sevişmelerimde aynı tadı alamıyorum dedi, öyle söyleyince ben de düşündüm evet ben de aynı tadı almıyordum o zamanki orgazm ve yaşadığım şey çok daha güzeldi fakat nişanlımla şu anda sikişirken öyle hissetmiyordum. Kız bana bunu söyleyince ben bir aydınlanma yaşadım ve bana yukarıda yazdığım şeyleri söyledim. Süreyya yanıma geldi neden bir daha denemiyoruz, hem bakalım yine birbirimize aynı keyfi verebilecek miyiz dedi, sen ciddi misin dedim, evet dedi ve dudaklarımı öpmeye başladı.

Ben ona karşı koymuyordum fakat isteyip istemediğimden emin değildim. Süreyya ellerini arkamdan bana gezdirmeye başladı ve tişörtünü tişörtümün içine elini sokarak memelerimi okşamaya başladı. iş iyice ciddileşmişti ve resmen sevişiyorduk. Bir saniye dedim kalktım kapıyı kilitledim annemlerin gelme ihtimali ne karşı ve Süreyya’nın yanına giderek onu ateşli şekilde öpmeye başladım. Tişörtümün içine elini tekrar soktu ve memelerimi okşamaya başladı ben de tişörtümü çıkardım ve karşısında sutyenle kaldım. Hemen doğruldu ve sutyenin içinden memelerimi çıkararak yalamaya başladı ben de onun dilinin keyfini çıkarıyordum ve gerçekten bu konuda çok iyiydi inanılmaz keyif alıyordum. Oysa nişanlımla sevişirken böyle hissetmiyordum ben de onu soydum ve memelerini yaladım.

Böyle birbirimizin memesini yalarken pantolonlarımızı indirdik ve kilotlarımızı çıkardık. İkimiz de çırılçıplaktık ve hemen onun amına yumuldum daha önce hiç kadınlarla böyle bir şey yaşamamıştım fakat Süreyya‘ya karşı farklı bir şey hissediyordum ve normalde lezbiyen olmadığım halde Süreyya‘yı arzuluyordum. O da aynı şekilde bana öyleydi ve beni yalamak isteyince 69 pozisyonuna geçerek birbirimizi yalamaya başladık. İkimizde birbirimizi dilliyorduk ve Süreyya bana parmaklarını sokmaya başladı ben de aynılarını ona yaptım. Birbirimizi hem yalıyor hem parmaklıyorduk ve ikimizin inlemeleri birbirine karışmıştı.

Gerçekten çok güzeldi çocukken aldığım zevki şu anda tekrar alıyordum ve Süreyya’ya sordum o da evet harika diye cevap verince iyice parmaklarımı onu sokup hızlı şekilde git gel yapmaya başladım. Süreyya tam anlamıyla ıslanmış ve amı vıcık vıcık olmuştu zevk suları ağzıma geliyordu. Ben de ağzımı iyice dayadım zevk sularını içtim sonra klitorisini okşadım ve Süreyya’nın orgazm oluşuna tanık oldum öyle bir kasıldı, inledi ve boşaldı ki harikaydı. Süreyya hemen doğruldu ve önüme geldi ben de bacaklarımı ayırdım ve direk sadece benimkini yalamaya başladı. Bütün dikkatini bana vermişti ve klitorisimi okşarken parmaklarıyla da içime giriyordu sonra dilini amıma sürterek nefesini veriyordu ve benim de orgazm olmam yakındı zaten çok kısa bir süre içerisinde boşaldım.

Boşaldıktan sonra ağız dolusu bir kahkaha attım ve farkında mısın şu anda hayatımızdaki insanları aldattık dedim. O da sevgilim böyle bir şey yaptığımı öğrenirse ciddiye almaz dedi, tekrar bir kahkaha attım ve aynısını söyledim çünkü aldatmadan saymazlar erkekler böyle kadın sevişmesini. Fakat ben nişanlımla sikişmemden daha çok keyif almıştım. Sonra Süreyya tekrar yanıma geldi ve dudaklarımı öperken üzerime çıktı amını bana sürtüyordu ve sürtünerek yine çocukluğumuzdaki gibi birbirimize keyfi getirmeye başladık.

Sıcacık amını hissetmek muhteşemdi ve gerçekten harika yapıyordu, çok başarılıydı çünkü tam anlamıyla onu hissediyordum. Aslında içime giren bir şey olmadığı halde sadece bundan keyif alıyordum ve neredeyse ikinci orgazm yaklaşıyordu. Bunu ona da söyleyince hemen önüme geldi ve parmaklarını bana sokarak tekrar dil atmaya başladı ve ben de birkaç saniye içinde ikinci orgazmı yaşadım. Ben de sıra sende dedim ve mutfağa giderek küçük bir patlıcan getirdim Süreyya‘ya sokmaya başladım. Süreyya da gülüyor ve patlıcanla dalga geçiyordu fakat biraz sonra keyif almaya başlayınca patlıcanı hızlı sokup çıkardım ve klitorisini okşadım. Süreyya iyice keyfe geldi ve o da ikinci defa boşaldı.

Gerçekten harika anlar yaşamıştık ve ben uzun zamandır seksten bu kadar keyif almamıştım bunu ona da söyledim ve biz giyindik. Sonra annemler geldi içeri girmeye çalıştılar fakat kapı kilitli olduğu için gelemediler aslında giyinmiştik fakat yine de korkmadım değil. Hemen gittim kapıyı açtım annem çocukluk arkadaşım Süreyya’yı görünce çok mutlu oldu ve bizi hanım hanımcık oturuyor sohbet ediyor sandı. Oysaki biz daha biraz önce iki defa birbirimizi becermiştik. Bu yaşadığımız anlar Süreyya ile aramızda sır olarak kaldı sonradan biz görüşmeye başladık fakat bir daha sevişmedik çünkü ben Süreyya’dan aldığım zevki nişanlımla almıyorum.

Erotik hikaye O da aynı şekilde erkek arkadaşına kendini siktirirken benimle seviştiği kadar keyif almıyor ve biz lezbiyen olmaktan korktuğumuz için bir daha sevişmeme kararı aldık. şu anda sadece hayatımıza arkadaş olarak devam ediyoruz. Ben nişanlıma bir zarf atayım dedim ve çocukken apartmandaki bir kızla sevişiyorduk diye söyledim. Gülümsedi ve hiç ciddiye almadı demek erkekler böyleydi lezbiyen ilişkiyi pek sallamıyorlardı. Fakat şuan bunu yaptığımı söylesem tabii ki o zaman tepkisi farklı olabilirdi ona böyle bir şey söylemeye cesaret edemedim ve yaşanılan her şeyi kalbime gömdüm.

Hikaye hakkında görüşleriniz