Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 2403 Kez Okundu

Evcilik oynarken sikişmeye başladık

Evcilik oynarken sikişmeye başladık

Evcilik oynarken sikişmeye başladık

Merhaba arkadaşlar sizlere Çok eski zamanlardan beri tanıştığımız bir arkadaş ortamımız vardı. oyun oynarken sikişmeye başladık İşte o zamanlardan kalma bir dostluk ile başlayan  romanım.  Eskilerden beri hep birbirimizi kollar, beraber takılır, beraber güler ve beraber ağlardık. Çok yakındık birbirimize ve 8 kişilik grupta 4 kız 4 erkektik. Hepimizde birer çifttik. Ve araya giren üniversite zamanlarıdır, edinilen yeni çevrelerdir… Bizi birbirimizden maalesef ki koparmıştı. Bir zaman sonra düşündük taşındık ve eskileri yad etmek için bir gün takılmaya karar verdik. Yer ve zaman belirlenmişti. Arkadaşımızın dağ evine gidecektik.Herkes çok heyecanlıydı ve kızlar büyümüş ve fıstık olmuştu. Benim manita ateş ediyordu, inceden inceye gülüşüyorduk onunla. Sex hikaye Sohbet ettik, gezdik falan filan derken baya bir zaman sonra bir arkadaş saklambaç fikrini attı ortaya. Neredeyse kilometrelik alandı. Kaçan bulunamazdı ben de arkama bakmadan koşmaya başladım ve bir baktım benim manita da arkamdan geliyordu. Kulübenin içine doğru girdik ve nefes nefese kalmış bir şekilde birbirimize baka baka güldük.

“Kıyafetleri değiştirelim, çalmak çömlek patlasın.”dedi ve fikir hoşuma gitti. Tam kıyafetini çıkartıcak üstünü de çıkarttı ve südyenli bir şekilde karşımdaydı. Öylece birbirimize bakıyorduk ve sonrasında gülümsedi. Ben de ağzım açık bir şekilde “Ne güzel olmuşlar ya…”dedim. “Pislik.”diyerek güldü ve ben ellemeye başladım. Dolgun ve dokundukça oynayan göğüsleri sikimi kaldırmaya başlamıştı. Sonra güzelce sevişmeye başladık. Dudaklarımız birbirine yapışmıştı artık, nefes bile almıyorduk. Tam o esnada dudaklarımla dudaklarından kasıklarına kadar öperek indim ve taytını çıkarttım.

Donuyla ufak tefek fanteziler kurduktan sonra onuda sıyırdım ve amına dil atmaya başladım. Vurduğum dil darbeleriyle yerinde resimli sex duramayan seksi hatun, hıncını saçımdan tutup kendine çekerek almaya çalışıyordu ancak durmak bilmiyordum. Boşalmasından korktum ve bıraktım. Sıra ondaydı ve sikimi ağzına alma vakti ona gelmişti. Güzelce yerinden çıkardı ve çekmeye başladı, saçlarını elime doladım ve ağzını açtı bende onu sikime doğru çektim ve sakso işlemini başlattık.

Ensest hikayeler Küçücük ağzıyla kocaman sikimi boğazına kadar sokuyordu ve böyle davranmam da onun hoşuna gidiyordu. Sonrasında seksi esmeri domalttım ve amından sikmeye başladım. Vıcık vıcık amıyla, ağzının suyuyla bürünmüş sikimin birleşmesi sonucunda çıkan seslerle yerimizi belli edecektik ve yavaşlama kararı aldım. Yavaş yavaş siktikten sonra ikimiz daha beter olmuştuk. Ardından anal yollardan soktum ve dayanamayıp sikim götünün içindeyken kendimi bıraktım, boşaldım. oyun oynarken sikişmeye başladık olayının son anlarına gelmiştim artık. O da boşalmak istedi ancak o kadar zaman yoktu. Artık haftada 2 kez sikişiyoruz ve birbirimizi boşaltmadan bırakmıyoruz.

Hikaye hakkında görüşleriniz