Sex Hikayeleri

2 yıl önce - Admin Ekledi - 3615 Kez Okundu

Halamın ufak tefek kızı ile ensest sex hikayemiz

Halamın ufak tefek kızı ile ensest sex hikayemiz

Halamın kızı ile ensest sex hikayesi

Merhaba ensest sex hikaye sever arkadaşlar Aile apartmanında oturuyoruz. En üst katta biz, bizim altımızda dedemler, ikinci katta halamlar, en altta da amcamlar oturuyor. O zamanlar ben 16 yaşındaydım ve her fırsatta 31 çektiğim bir dönemdeydim.

Zayıf ve çelimsiz biriydim, çabuk üşüyüp hasta olurdum. Bir kış günü yine böyle hastaydım ve bütün ahali bir düğüne gitmişti.

Halamın kızı Halime ablayı da bana baksın diye evde bırakmışlardı. Halime abla üniversite okuyordu. Başörtülü olmasına rağmen çok neşeli ve hareketli birisiydi. Düğünlere gitmeyi çok severdi. O gün benim yüzümden gidemeyince çok sinirlenmişti. Ama beni de sevdiği için fazla kızamamıştı.

Ben yer yatağında yatıyordum, üstümde kalın yorgan vardı. “Halime abla üşüyorum!” dedim. Soba olan odadaydık, soba yanıyordu ve içerisi sıcaktı, ama ben titriyordum. Özellikle ayaklarım çok üşüyordu. Halime abla da, “İçerisi sıcak…” falan dedi, ama baktı ki ben titremeye devam ediyorum, geldi ayak ucuma bağdaş kurup oturdu. Ellerini yorganın altına sokup ayaklarımı tuttu ve “Gerçekten de soğukmuş ayakların!” dedi.

Ayaklarımı biraz ovuşturup ısıtmaya çalıştı. Sonra, “Bu böyle olmayacak, bir belgeselde görmüştüm, sana kendi vücut ısımı aktarayım!” diyerek bacaklarını yorganın altına soktu. Üzerinde her zaman giydiği uzun elbiselerden biri vardı.

Elbisenin eteğini toplayıp ayaklarımı bacaklarının arasına aldı. Ateş gibi yanan çıplak bacaklarını hissetmek çok iyi gelmişti. Ama elimde olmadan sikim de kalkmaya başlamıştı…

Halime abla sol ayağımı bacak arasından çıkarıp iki elinin arasına aldı, ovmaya başladı. Kaldırdığı ayağımı ovarken bana biraz daha yaklaşmış, bacak arasındaki sağ ayağımı iyice küloduna yapıştırmıştı. Ayağım külodunun üstünden de olsa amına değince müthiş zevk almaya başlamıştım. Ben heyecandan hiç kımıldamadan heykel gibi yatıyordum, ama az sonra fark ettim ki Halime abla resmen amını ayağıma sürtüyordu. Bu durumdan cesaret alıp ben de ayak parmaklarımı hareket ettirmeye başladım.

Ayak parmaklarımla külotunun üstünden amını okşuyordum. Halime abla elindeki ayağımı yan tarafına bırakıp bana daha da yaklaşınca ayak parmaklarım nerdeyse külotunu delip amına girecekti. İkimiz de sessizce ve güya birbirimize belli etmeden benim ayağımla onun amına mastürbasyon yapmaya başlamıştık…

Derken Halime abla da kendi ayağını benim bacak arama doğru uzattı. Ayağıyla sikime dokunmaya çalışıyordu. Sonunda sikimi bulup pijamamın üstünden ayağıyla okşamaya başladı. Sonra ayak parmaklarıyla pijamamı sıyırmaya çalıştı. Ama yapamıyordu.

Ben de hiç ses etmeden ona yardımcı oldum ve pijamamla birlikte külotumu indirdim. Ayağını çıplak sikime sürtmeye başlayınca, ben de onun külotunun üzerinden amına ayağımın baş parmağımı sokmayı denedim. Girmiyordu tabii, ama külotuna rağmen amının sıcaklığını hissediyordum ve zevkten ölmek üzereydim…

Halime abla bir ara külodunu kenara çekti, ayağımı tutup amına bastırarak sürtmeye başladı. Hareketleri iyice hızlanmıştı. Öylesine sert hareket ettiriyordu ki ayağımı, elinden gelse ayak baş parmağımı amına sokacaktı. Bunu yaparken de kısık kısık inliyordu. O sırada ben de dayanamayıp onun ayağını tuttum ve sikime bastırarak sürtmeye başladım.

Halamın Genç kızı ile erotik hikaye başlıyor

Az sonra öyle bir boşaldım ki, Halime ablanın ayağı vıcık vıcık döl olmuştu. Bunun üzerine onun iniltileri iyice arttı. Sonra bacakları aniden kilitlendi. Ayağımı bacak arasında mengene gibi sıkarken elektriğe kapılmış gibi titriyordu. İlk defa böyle bir şeye şahit olmuştum ve şaşkınlık içindeydim. Kısa süre sonra ayağımı serbest bıraktı ve kalkıp doğruca banyoya gitti.

Banyodan çıkınca da bir şey demeden evlerine gitti. Sonraki birkaç gün hiç göremedim onu. Birkaç gün sonra gördüğümde ise o konuyu hiç açmadı…

Aradan bir ay kadar geçmişti. Bizimkiler misafirlik için alt kata dedemlere inmişti. Ben TV’de sevdiğim bir diziyi izlemek için evde kalmıştım. Bir ara kapı çaldı. Kalkıp açtığımda şaşırmıştım, Halime abla gelmişti, hiç beklemiyordum. Dedemler ve amcamlar maç izliyormuş, o da aynı diziyi izlemek için bize gelmiş. Sobanın yakınındaki yer minderine oturup beraber izlemeye başladık.

Halime abla güzel bir kızdı. Vücudu da güzeldi. O sırada bana dünyanın en güzel kızı oymuş gibi geliyordu. Halime abla TV’ye daha yakın taraftaydı. Ben de hemen yanında, yan dönük şekilde izliyorduk. Üzerinde yine uzun etekli bir elbise vardı. TV’ye doğru eğik ve yan oturduğu için de götü çıkık duruyordu. Eteğinin altına giymiş olduğu külotun hatları belli oluyor, harika görünüyordu.

Ben elimi ufaktan götüne yaklaştırdım, belli belirsiz değdirmeye başladım götüne. Ses çıkarmadıkça elimi her saniye birazcık daha yaklaştırıyordum. Elim çok az değiyordu, ama neredeyse götünün tam altına sokmuştum. Bir an aniden doğrulunca elim götünü avuçlar şekilde altında kalmıştı. Kafasını çevirip bana gülümsedi ve birşey olmamış gibi götünü hafif kaldırıp diziye döndü.

Artık daha cesaretliydim. Sikim kalktığı için dayanamıyordum da. Götünü resmen ellemeye başladım. Orta parmağımı götünün yarığına denk gelecek yerde gezdiriyordum. Muhtemelen göt deliğine çok yakındım. Bir ara parmağımı büküp bastırdım. Bunu yapınca götünü hafifçe kımıldattı. Ama elbisesi çok gergin olduğu için parmağım tam temas etmiyordu. ensest hikaye

Bunu fark edince hafifçe doğrulup elbisesini biraz yukarı sıyırdı, böylece göt tarafının gerginliği gitmişti. Üstelik bacakları da hafiften açılmıştı. Ben de daha cesaretli bir şekilde parmağımı oynatmaya başladım. Elbisenin üstünden tam olarak nereye dokunduğumu bilmiyordum, ama sanırım göt deliğine dokunuyordum…

Kapı çalınca hemen toparlandık. Kalkıp kapıyı açtığımda amcamın 2 küçük çocuğu gelmişti. Neden geldiklerini sordum. Annem, halam ve ninem dedikodu için amcamlara inmiş, çocuklar da çok gürültü yapınca en üst kata göndermişler. Mecbur aldım içeri. Hemen TV karşısına geçtiler.

Ama benim demin oturduğum yere oturmuşlardı ve artık Halime ablayla yakınlaşmamız mümkün değildi. Bu durum Halime ablanın da hoşuna gitmemişti, az sonra çocuklara, “Hadi yere yatak yapalım, onun içinde TV izleyelim!” dedi. Çocuklar bu saçma fikre çok sevinmişti nedense. Gidip içerden iki tane battaniye ve yastık getirdi. Bir battaniyeyi yere serdi, diğerini üstüne örttü.

Çocukların ikisini de ön tarafına aldı. Bana da, “Sen arkama geç!” dedi. Ben daha battaniyenin altına girer girmez götünü çıkıntı yapıp, “Yanaş iyice, sarıl bana, üşüme!” dedi. Ben de çok sevinip hemen arkasına yanaştım ve bir kolumu göbeğine atıp iyice sarıldım. Az sonra götüne sürtünmeye başlamıştım bile. Çocuklar anlamasın diye yavaş yavaş sürtünüyordum…

Bir süre sonra elbisesinin eteğini yukarı sıyırdı, göbeğindeki elimi tutup bacağına götürdü. Bacağını okşamaya başladım. Okşayarak elimi yavaş yavaş küloduna doğru götürüyordum. Elim apış arasına ulaştığında külot olmadığını fark ettim, battaniye almaya gidince çıkarmıştı. Elim çıplak amına dokununca heyecandan bayılacaktım. Sıcacık amını okşamaya başladım, elime ıslaklık geliyordu.

Az sonra ben de eşofmanımı sıyırdım ve sikimi dışarı çıkardım. Artık götünü daha iyi hissediyordum. Sikimi götünün yanakları arasına sürtmeye başladım. Kısa süre sonra elini sikimde hissettim. Bacak arasından sikimi tutup tam amının dudakları arasına hizaladı. O bunu yapar yapmaz ben amının dudakları arasında sürtünmeye başladım. Müthiş bir zevk denizinin içindeydim…

Hiç çıplak göt görmemiştim, çok merak ediyordum. Battaniyeyi hafif kaldırıp baktığımda yusyuvarlak bir göt karşımdaydı. Öyle harika görünüyordu ki anlatamam. Dayanamayıp biraz aşağıya kaydım, battaniyenin altına girip kafamı götüne yaklaştırdım. Karanlıkta götünün ağzıma denk gelen her yerini öpüp yaladım. Eliyle başımı amına doğru çekiyordu.

Uzun bir süre yalattıktan sonra beni yukarı çekti ve “Çocuklar uyudu, geç arkama!” diye fısıldadı. Sonra da götünü iyice çıkıntı yapıp, “Yaklaş!” diye fısıldadı. Ben heyecandan ölmek üzereydim. İyice yaklaştım. Eline tükürüp, sikimin başını tükürükle ıslattı. Sikimi tutup göt deliğine isabetledi ve fısıltıyla, “Yavaşça sok!” dedi. Dediğini yaptım. Sikim küçük ve başı ıslak olduğu için kolayca girdi. Ben içinde hareketsiz beklerken, “Yavaş yavaş sik!” dedi.

Halamın kızına anal sex yapıyorum

Ben yavaşça gidip gelmeye başladığımda elimi tutup memelerinin üzerine götürdü. Elbisesinin üzerinden memelerini okşamaya başladım. Bir eliyle memelerini okşayan elime bastırırken, diğer eliyle de amını okşuyordu…

Memeleri küçük ama çok sertti. Ben de sertçe sıkıyordum. Parmaklarımı meme uçlarına denk getirdi ve uçlarını sıkmama yardım etti. O sırada götünü iyice yaslandığından götünün yuvarlaklığını kasıklarımda hissediyordum. Sessizce sikişiyorduk. İkimiz de çok zevk alıyorduk.

Sonra öyle bir an geldi ki, deli gibi titremeye başladı. Ben de fazla dayanamadım ve boşaldım. Götünün içini döllerimle doldurmuştum. Hiç kımıldamadan öyle bekledik. Sikim götünün içinde kalp gibi atıyor ve inmiyordu.

Bir süre sonra ben yine gidip gelmeye başladım. Bir ara elimi amına attım ve okşamaya başladım. Bu hareketimden sonra elini elimin üstüne koyup amını daha bir baskıyla okşamama yardımcı oldu. İkimiz de tekrar büyük bir zevkin içinde bulmuştuk kendimizi. Yine titremeye başlayınca ben de onunla aynı anda boşaldım…

Halime ablayı götten ilk siken kişinin ben olduğumu sanıyordum, ama öyle değilmiş. “Götten acımıyor mu?” diye sorduğumda, artık alıştığını, üniversiteden erkek arkadaşının kendisini sürekli götten siktiğini anlattı. Olsun, o gece hayatımın en güzel gecesiydi. Sonraki günlerde fırsat buldukça onu götten sikmeye devam ettim.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (2 Yorum)

Hikaye hakkında görüşleriniz

  • Süleyman Tarafından
    28 Ağustos 2022 Tarihinde

    Halanın kızı kaşınıyormuş mk daha nasıl ensest sex olsun ki

  • sevilay Tarafından
    1 Aralık 2023 Tarihinde

    ensest sex üzerine sex gerçekten daha önce yaşamadığım için diyecek bir şey bulamıyorum