Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 8131 Kez Okundu

Komşumuzun küçük götlü oğlu

Komşumuzun küçük götlü oğlu

Komşumuzun pasif gay oğlu

Merhaba gay sex hikaye sever arkadaşlar ben Frankfurt’tan Kemal. Karımdan ayrılalı 5 sene oldu, işten de çıkarıldığım için, evde yalnız yaşayan, kendi halimde birisiyim. Komşularımın 18 yaşında ikiz oğulları var, çok şeker şeyler. Komşularımız iyidir. Komşunun annesi kaza geçirince mecburen Türkiye ye gittiler, çocuğun birini bana, birini de başka komşuya bıraktılar…

Çocuk evde şortla dolaşıyor, beyaz vücudu kız gibi, dikkatimi çekti, sikim kıpırdanmaya başladı. Hava çok kötü yağmur, fırtına, gök gürültüsü vardı. Gece bu korktu herhalde, benim yattığım odaya geldi, “Yanında yatabilir miyim?” diye sordu. “Gel tabii!” dedim. Girdi benim yatağa, arkasını döndü, yanaştı bana. Benim yarak oldu taş gibi. Yavaşca bacaklarına el attım, kaymak gibi.

Baktım Slip-külot giymiş. Slipin üstünden götünü okşamaya başladım, ses çıkarmadı, slipi kenara çektim, sikimi götüne yavaş yavaş sürtmeye başladım. Bu daha da yanaştırdı kabak gibi götünü. Sikimin başını götüne biraz zorladım. Bu irkildi, hemen geri çekildim, kendi külotuma boşaldım…

Kalktım banyoda sikimi yıkayıp, yeni bir külot giydim, tekrar geldim yattım. Ama sikim derhal yeniden kalktı. Sikimi bacaklarının arasına soktum ve buna sarıldım uyudum.

Sabah saatin zili çaldı, okula gidecek. “Kalk, okula gitme vakti!” dedim. Ama sikim halen bacaklarının arasında. “Kemal amca bu ne?” dedi. “Boşver şimdi onu, kalk geç kalacaksın!” dedim. “Yağmur var, hava çok berbat, hem önemli ders yok bugün, bugün okula gitmeyecem!” dedi. “Sen bilirsin! Ozaman kahvaltı yapalım!” dedim.

Ben kahvaltı hazırlarken, bu banyoya girdi duş almak için. Fakat 5 dakika sonra, “Kemal amca, sıcak suyu ayarlayamadım!” diye seslendi…

Banyoya girdim, bu yarı sabunlu bir halde, benim suyu ayarlamamı bekliyordu. Şahane bir vücudu, taş gibi götü vardı. Götünü görünce benim sikim yine derhal kalktı, O da bunun farkına varmıştı.

Neyse sıcak suyu ayarladım çıktım. Bu duşunu aldıktan sonra, havluya sarılmış bir halde geldi. “Kemal amca sana bir şey soracağım, ama utanıyorum!” dedi. “Sor, niye utanacaksın ki?” dediğimde, “Benim sikim niye küçük?” dedi. “Ne kadar küçük?” diye sordum. Havluyu açtı gösterdi. Gerçekten de siki çok küçüktü.

“Kalkık haliyle 5 santim, ne yapabilirim?” dedi. Benim bakışlar bu arada kaymak gibi götüne yöneldi. Benim götüne baktığımı görünce önce biraz utandı, fakat sonra, “Kemal amca seninkini görmek istiyorum, bana sikini gösterir misin?” dedi. Ben hemen şortumu indirdim. Benim kalkık sikimi görünce, “Waaww, seninki çok büyük!” dedi. “Yok ya, normal!” dedim ve geri şortumu çektim.

Komşu oğluile ayrı sikiş yapılıyormuş

Kahvaltıyı yaptıktan sonra oturma odasına geçtik. Bu gitti şort giydi geldi. Bol birşey, oturunca götü gözüküyor. Bana, “Filim seyredelim mi?” diye sordu. “Olur, filimler çekmecede, seç birtane seyredelim!” dedim. Okadar filmin arasından bu gitti Gaypornosu olan bir film seçti getirdi, “Bunu seyredelim!” diye.

Hem şaşırdım hem de sevindim o filmi seçtiğine. Filmi koydum, bu merakla seyretmeye başladı. Ben tabi defalarca seyretmiştim o filmi. Bir yarım saat seyrettikten sonra, “Kemal amca dün gece senin yaptıklarına benziyor!” demesin mi. Bir kez daha şaşırdım, “Demek uyanıktın?” dedim…

“Evet uyanıktım. Götüm güzel mi?” diye sordu. “Evet çok güzel, kaymak gibi!” dedim. Bu kalktı geldi kucağıma oturdu, “Filimdeki gibi götümü sikmek istermisin?” dedi. “Evet!” deyip bunu öpmeye başladım.

İkimiz de üzerimizde ne varsa çıkarıp çrıl çıplak kaldık. Bu hemen sikime sarıldı ve başladı yalamaya emmeye, aynı filimdeki gibi yapmaya çalışıyordu. Sikimi 10 dakika kadar yaladıktan sonra bunu koltuğa domalttım ve başladım ben de bunun kaymak gibi götünü yalamaya. Dilimi küçücük göt deliğine sokuyordum çıkarıyordum, götünün deliğini emiyor, parmaklıyordum…

Bu inlemeye, “Sikini sok götüme Kemal amca, çabuk sok, sik götümü!” demeye başladı. Bunun götünü ve sikimin başını tükürükleyip, “İlk seferinde biraz acır ama!” dedim. “Olsun devam et, sik götümü!” dedi. “Ehh, günah benden gitti!” deyip, sikimin başını götüne dayadım ve yüklendim.

Yarısına kadar soktuğumda acıdan bunun nefesi kesildi. Baktım kaçmaya çalışıyor, zorla dibine kadar kökledim. Bu nasıl bağırıyor, “Çıkar çıkar, götüm yırtıldı!” diye. İçinde biraz bekledim, alıştıktan sonra Git-Gel’lerle acısı hafifledi, “Geçir kocacım, kökle!” demeye başladı. Bunun götünü yarım saat kadar siktikten sonra, sikimi çıkarıp ağzına verdim ve boşaldım…

Annesi babası Türkiyeden gelene kadar hergün bunun götünü siktim, her pozisyonu denedik. Artık benim karım gibi olmuştu. İlerleyen günlerde Annesi babası geldikten sonra da, her fırsatta geliyor ve götünü siktiriyor artık. Bense bunun ikiz kardeşini nasıl sikerim diye hesaplar yapıyorum…

Birkaç hafta sonra ikiz kardeşini siktiğimi ikincisi hissetmiş, ve birlikte bana bir oyun oynamaya karar vermişler, yer değiştirmişler. Cuma günü evde oturuyordum, kapı çaldı, açtım içeri girdi.

Hiç bir şey demeden eşofmanımı indirdi, yarağımı ağzına aldı, emmeye başladı. Ben daha, “Ne oluyor?” dememe kalmadı, soyundu ve önümde domaldı, “Hadi gel!” dedi.

Götünü tükürükledim ve yarağımı dayadım, ama girmiyor, evvelden rahat giriyordu. Sordum, “Ne oldu, niye girmiyor?” diye, “Sok hadi!” diyor. Epeyce zorladım sonunda başı girdi. O zaman anladım ki bu siktiğim oğlanın ikizi, ilk defa sikiliyor. Yarağımı dibine kadar kökledim götüne.

“Amcacığım yavaş!” dedi. Birkaç git gel den sonra içine boşaldım. Yarağımı çıkarttığımda götü kanıyordu. “İlkler güzel olur!” dedim. “Nerden anladın?” dedi. “Sırtındaki dövmeden anladım, kardeşinde yoktu.” dedim. Güldü ve “Artık iki karın var!” dedi.

pasif gay resimleri
pasif gay resimleri

Az sonra kapı çaldı, ikizi de geldi. Hemen kardeşine, “Nasıldı?” diye sordu. “Biraz acıdı, ama güzeldi!” diyerek banyoya götünü yıkamaya gitti. Ben öbürünün ağzına verdim yarağımı, “Kaldır yarağımı!” diyerek. Bu başladı yarağımı emmeye, kardeşi banyodan gelene kadar kaldırdı yarağımı. gay hikaye

“Kanepeye ikinizde domalın bakıyım!” dedim, bunları yan yana domalttım. Birinin götünü parmaklıyorum, diğerine yarrağımı sokuyordum. Değiştire değiştire ikisinin de götünü siktim. Giderlerken, “Pazar günü sana bir sürprizimiz var!” deyip gittiler.

Pasif oğlanı kandırıp siktiğim doğrudur

Pazar günü kalktım, duşumu aldım, TV seyrediyordum. Kapı çaldı, ikizler geldi, “Sürpriz!!!” diyerek, arkalarında biri daha var. Baktım okuldan bir arkadaşları, kadın elbisesi giydirmişler. “Bunu dilediğin gibi sik, saat dörtte gelip alacağız, iyi eğlenceler!” dediler gittiler.

Baktım getirdikleri oğlan çok utanıyor, kesin onun da ilk sikilişi olacak. Çoraplarının üzerinden bacaklarını okşamaya başladım, eteğini çıkarttım, çoraplarını ve külotunu çıkarttım. Ufacık oğlan, daha 16 yaşında, ama karpuz gibi göt var.

Pipisi ise çok küçük ve anca çeyrek parmak kalınlığında, utancından kapatıyor. Kucağıma oturturdum, “Elini sok şortumdan içeri!” dedim. Soktu, yarağımı eline aldı okşamaya başladı. “Şortumu ve külotumu indir!” dedim, idirdi. Kazık gibi yarağımı görünce şaşırdı, “Bu götüme girer mi?” dedi. “Deneriz!” dedim.

Elinden tuttum, “Gel!” dedim, yatak odasına götürdüm. Yatağa yüzükoyun yatırdım. Mis gibi kokuyor, hiç kıl yok, karpuz gibi göt! Kremi aldım götüne sürmeye, masaj yapmaya başladım. Karnının altına yastık doldurdum. Hiç sikilmemiş kaymak gibi pembe göt deliği karşımdaydı artık, ve sikilmeye hazırdı. Yastığın birini ağzına verdim, “Isır!” dedim. Yarağımın başını dayadım götünün deliğine ve yüklendim.

Kendini öyle bir kasıyordu ki, zorla nefes alıyordu. Yarrağımın kafasını sokunca bayıldı, hiç ses çıkmıyor. Ama benim yarak da götünden çıkmıyor. Devam ettim dibine kadar kökledim. Birkaç git gel den sonra içine boşaldım. Götü o kadar sıkıyordu ki yarağımı, boşalmama rağmen benim yarak inmedi ve götünden çıkartamadım. Bunu yan yatırdım ve yarağım içinde biraz uzandık.

Kendine geldi, hareket etmek istedi, tekrar denedim yarağım halen çıkmıyor. Elini arkasına attı ve yarrağımın köküne dokunarak, “Wooow! Hepsini aldım mı?” dedi. “Evet, köküne kadar aldın, aferin!” dedim. “Ama çok acıyor, çıkart lütfen!” dedi. “Biraz bekle!” dedim, vavaş yavaş git gelden sonra ikinci defa boşaldım ve çıkarttım.

Götünden kanla karışık döllerim çıkıyordu. O sırada ne olduysa yatağa işemeye başladı. Bunu kucakladım, yıkamak için banyoya götürdüm. “Çok üzgünüm yatağını batırdığım için!” diye özür diledi. “Önemli değil! O göte 10 tane yatak feda ederim!” dedim. “Sağol kocacığım!” dedi. Banyodan çıktığımızda götünün üzerine oturamıyordu, tam 2 hafta oturamadı da…

İkizler artık pezevengim oldu, sikmem için devamlı değişik götler getiriyorlar, ben de sikiyorum!

Hikaye hakkında görüşleriniz