Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 5204 Kez Okundu

Olgun gay amca sürte sürte soktu

Olgun gay amca sürte sürte soktu

İlk pasif gay oluşum

Merhabalar Gay sexhikaye sever arkadaşlar ben aslında eşcinsel dürtülerimin farkında olmadan cinsellik yaşadım liseye başladıktan sonra evden para istemek zoruma gitmeye başlamıştı. Bende okul çıkışı kendime göre iş aramaya koyuldum bir çok sektöre baktım fakat hiç bulamadım İstanbul gibi bir şehirde nasıl olur böyle bir şey deyip duruyordum kendime ama pes etmedim iş aramaya devam ettim.

Neyse bir gün bize yakın bir semtte bir kahvede eleman aranıyor ilanını gördüm ve içeri girdim iri yarı iki metre boyunda koca göbekli 55 yaşlarında bir amca kahve sahibi ben derdimi ona anlattım baktım pek yanaşmıyor beni işe almaya bende ona bir hafta gelip çalışayım eğer işine gelirse devam ederim olmazsa zaten giderim para da almam biraz bakınıp durdu tamam dedi. Diğer gün okul çıkışı direk oraya gittim bana tezgahı servisi falan ne varsa hepsini gösterdi. Bir kaç gün geçti okul zaten öğleden sonra bitiyordu bende direk geçiyordum.

Bunun da işleri genelde öğleden sonra başlıyordu zaten hafta sonları full gidiyordum. Baktı işine geliyor yarı maaş veriyor bana sen devam et dedi. Çok sevindim henüz 13 yaşındayım ve maaşım var artık adamla zaman geçtikçe iyice sıkı fıkı olduk zaten kahveye gelenler de genelde emekli tayfası evinin hemen altında adam iş yeri açmış kendine evden de direk kahveye geçiş yapmış.

Ama beni sürekli tezgahta tutuyor bulaşık yıkama ve çay demleme kendi de servis atıyor arada gelip benim dizemediğim bardakları üst kısma yerleştiriyor. Zaten bizim olay da burada başlıyor. Baktım böyle olmuyor ayağımın altına tahtadan bir palet yapıp bu duruma el attım bu arada ben sarışın tombul orta boyda birisiyim özellikle kalçam tombul ve yumuşak olduğu için bu sefer patron her geldiğinde değiyordu ve dikkatini çekiyordu. Palet ile boy sorunu çözülünce benim göt bunun yarrağına denk geldi ve bu her gelişinde değmeye başladı.

Yalnız yaşadığını kendinden bahsetmeye başladı bu çok farklı olayları olduğunu değişik değişik sohbeti vardı ama ilgilenmiyordum. Bir gün kahvedekiler bana kendine dikkat et seni delmesin falan deyip gırgır geçtiler.

Ama ben hiç tahmin vermedim. Zaman geçtikçe bizimkisi gelip bizim yumuşak göte yaslıyor üst raflarda iş varmış bahanesi ile zaman geçiriyordu ama ben kendimi kastığım için oralı bile olmuyordum adam vazgeçer mi tabi ki hayır tabi bu arada muhabbeti de iyice açmışız ufaktan beni dürtüyor gay hikayeleri gibi götün çok yumuşak lan amcalar hep senin için geliyor falan şakalar yapıyor bana bende gülüp geçiyordum.

Tabi bu ısrar ediyor tabi ha bile sürtüp duruyor bana bende artık ona amca delecen beni niyeti bozdun galiba deyip taşak geçtim pis pis sırıttı kendine mukayyet ol yeğen deyip geçiştirdi.

İşe başlayalı iki ay olmuş bir gece rüyamda bunu gördüm beni acayip sikiyor ve benim hoşuma gidiyor içim bir garip oldu ama zaman geçtikçe rüyalar çoğalmaya başladı ve ben her işe gidişimde gelsin bana yaslasın istiyorum artık kendi kendime kıvama geliyorum galiba deyip duruyorum ama hoşuma da gidiyor yine bir gün işte iken bu içerde bir masaya oturmuş dört beş amca ile birlikte konuşuyorlar bende göz ucuyla onlara bakındım beni eli ile işaret etti ama niye etti merak edip durdum hepsi de bana baktı ama benim onları gördüğümü fark etmediler çünkü ocak biraz bağımsız ve kuytu bir yerde idi bende küçük kırık bir cam aralığından onlara bakıyordum.

Ama içim içime sığmıyor adamı arzuladığıma kendime inanamıyorum bu yine istifini bozmadan gelip hop benim göte yapıştı arkadan bir şeyler yapıyor ama takmıyorum içimdeki ibne beni ikna etti hafif kendimi saldım adamın sikini resmen hissettim ama gene çaktırmadım tabi deli gibi korkuyorum hele akşam geç saatlerde var ya arkamdan ayrılmıyor ama canıma tak etmiş artık yavrum diyor bana iyice sıkı fıkı olmuş benle ama hala direniyorum böyle bir iki hafta daha devam etti eve gidip otuz bir çekmek beni bezdirmişti.

olgun gay sex

Adamı arzuluyordum artık günlerden cuma günü idi ve akşam geç saatlerde bu her zamanki gibi tabi arkama yaslamış içim kımıl kımıl olmuş eriyorum var ya götümü rahat bıraktım artık baktım fark etti nefes alışı değişti sadece sikini sürtmek le yetindi hissediyorum artık ama tam değil neyse o gece cesaret edemedi isteseydi verecektim.

Ama akşam evde onu sabaha kadar düşledim sabah kalkınca çok rahat ve bol bir tayt giydim ve külot giymedim bu yapışınca hissetmek istiyorum ve işe gittim zaten akşama kadar ordayım bu benim bu halimi görünce gözleri böyle sevinçten yerinden çıkacakmış gibi oldu tabi ilk fırsatta gelip yapıştı ama ben hala cesaret arıyorum akşama kadar bu zorladı şansını yapıştıkça ben kasılıyorum akşam üstü bu eve geçip şalvar tarzı bir şey giyip geldi.

Anladım ki o gece bizim gecemiz olacak gene gelip yapıştı bende götü rahat bıraktım siki tam deliğimde kalkmış ve titriyor his ediyorum ama hiç yüzüne bakamıyorum hafiften götümü şişirdim tabi bu da bastırdı siki araya girdi ben kasıldım ve çektim bu güldü tabi ben utanmaktan domates oldum götüme şamar vurup gitti beş dakika sonra tekrar gelip yapıştı bu sefer götüme sürtmeye başladı bende hoşuma gittiği için iyicene kabarttım offffff karpuz gibi dedi.

Hiç yüzüne bakamıyorum ama zaman geç saatlere geldi ve herkes yavaş yavaş gidiyor artık tek tük kişi kalmış bende bulaşıkları yıkıyorum amca kulağıma yavrum ne haber deyip yapıştı bende bak görüyor musun dedim neyi görüyorum diye sordu bende sen iyi biliyorsun onu dedim sırıttı.

Olanlar da gidince bu iyicene yapıştı bende artık rahat davrandım götümü de şişirdim bu belimden tutup bana sarıldı. Adamın tek elinin içine giriyorum ama nihayet yola geldin yavrum dedi. Bende çok direndim ama içimde varmış meğer dedim bu beni direk kucağına aldı ve dairesine kadar beni kucağında götürdü evine hoş geldin kadınım dedi hoş bulduk kocam deyince ağzıma yamuldu deli danalar gibi beni somuruyor var ya beni nasıl soyduğunu bile anlamadım o kadar zevkli idi ki o haşin nefesi beni benden aldı resmen yatak odasına..

ilk gay sex
ilk gay sex

bile nasıl götürdüğünü anlamadım nefesi kesilince bana hadi bakalım seni yola götüren yarrağı biraz yala da sana bir sokayım dedi olur kocammm dedim var ya resmen orospu gibi yarrağına bir yöneldim bir de baktım kafam kadar bu ağzıma girmiyor götüme nasıl girecek diye içten içe söylenip durdum kendime ben yaladıkça daha da büyüyor bu ne ya dedim ne sandın yavrum deyip harildiyor benimki rahat on dk yaladım tamam dedim seni bu yaşta karı yapma zamanı gelmiştir dedi hadi bakalım domal yavrum bende korkudan ölüyorum ama iş işten geçmiş adamın yatağına kadar gelmişim istesen de istemesen.

de yiyecem bu yarrağı bu önce gotume ağzını bie dayadı bu ne dedim beni ciddi ciddi yiyor bu manyak zannettim ama gotumu bir dillemeye başladı varya zevkten nasıl bağırıyorum varya ağzımı tutmaya çalışıyor sus diye beni patakladi hatta gotume dil vura vura beni kudurttu ve bir anda yarragini göt deliğime yapıştırıp var gücüyle bastırmaya çalıştı gay hikayesi gibi belli ki işi çok iyi biliyordu ki hemen başı girdi ama hemen peşinden bi kasılma geldi bana yalvardım çıkar diye ama nafile ağzımı iyicene kapattı var gücüyle bastırmaya başladı benim feleğim şaştı o koca yarrağı içime alana kadar kulağıma acın bitince iki kere elime dokun ama ben ağlıyorum o vaziyette biraz bekliyor.

tekrar basıyor rahat yirmi sefer yaptı öyle gotumun sizizi geçti sizi bitince bende koluna dokunup tamam deyince bu başladı hızlı hızlı yapmaya ama nasıl vuruyor sakin düşman kovalıyor bide eliyle beni sıkıca kavramış beni ama gittikçe zevk artmaya başladı bu baktım anira anira içime patladı bi baktım bende boşalmış im öylece yarım saat uzandık gotume bir baktım bakmaz olaydım ağladım bakma sen dedi beni banyoya götürüp iyicene yıkadı sonra da salona geçtik bi viski açtı birer bardak içtikten sonra nasıldı yavrum dedi benimde ağrılar iyice geçtiği için utandım.

güzeldi dedim evine gidecen mi diye sordu yok dedim bu gece senin karın oldum nasıl giderim deyince vay oruspu gel kucağıma dedii ve o gece sabaha kadar beni sikti ondan sonra hep takıldık tam beş yıl boyunca.

Hikaye hakkında görüşleriniz