Sex Hikayeleri

2 yıl önce - Admin Ekledi - 3555 Kez Okundu

Arkadaşım beni azdırınca dayanamayıp siktim

Arkadaşım beni azdırınca dayanamayıp siktim

Arkadaş gay sex hikayesi

Merhaba gay sex hikaye sever arkadaşlar geçenlerde başımdan geçen harika bir olayı sizlere anlatmak istiyorum. Benim 21 yaşında güzel göte sahip bir arkadaşım var kendisi çok seksi bir pasif gaydır.

Adı da murat. Ben bunun göt deliğini fena şekil de yaladım ve daha sonra da ağlatarak siktim.

Sikim çok büyük olduğu için onun o güzel daracık götünü kanata kanata ittirdim ve defalarca erkek orgazmı yaşattırdım, şimdi sizlere bu hikayemi anlatmak istiyorum.

O gün arkadaşımla yani muratla onun evinde kalacaktık, çok güzel bir şekil de vakit geçirecektik.

Aslında ilk başta aklımda sikiş yoktu yani ama ne yapalım karşım da ki güzel götlü pasif bir gay olunca olanlar oldu. gay sex hikaye

Daha sonra biz eve gittik ve güzel bir şekil de bira içerek muhabbet etmeye başladık. Murat kendinden geçer gibi nefes alıp veriyordu ve kafası da biraz iyiydi.

İlk başta benim yanıma usulca gelerek ayaklarımı yalamaya başladı, köleymiş gibi davranıyordu.

Bende onun sahibi gibi. Ayaklarımı yalayıp temizledikten sonra ben onun güzel mi güzel göt deliğini yalamaya başladım ve sanki bir kadın gibi inleyip beni kat kat azdırıyordu.

Ben hala daha onun sıcak ve tertemiz olan göt deliğini yalamaya devam ediyordum.

Daha fazla dayanamadı ve sik beni lütfen kocam ol dedi. Bende kafam iyi olduğu için büyük bir zevk ile seni karım yapacağım dedim.

Arkadaş sex hikaye gay sikiş

arkadaş gay sex hikaye
arkadaş gay sex hikaye

Bunun götüne güzel bir tokat attım ve ardından sikimin ucunu soktum. Ucunu yani kalın başını sokar sokmaz kendisi fena şekil de inlemeye başladı. Bende gaza gelerek sikimi tamamen kökledim.

Acıdan olsa gerek ağlamaya başladı ve götünden kanlar süzülüyordu bir yandan da ohhh diyerek ahhh diyerek inleyerek ağlıyordu, bende sert bir şekil de götünü tokatlayarak pasifimi karım yapıyordum.

Gerçekten de muazzam bir şekil de zevk alıyordum. Onun zevkten ve sikişmekten terleyen vücudunu da ellerimle sarıp okşuyordum hem o hem de ben çok güzel zevkler alarak kendimizden geçmiştik bile.

Zaman geçtikçe ben daha da sert ve zor sikiyordum pasif kölemi ardından ohh diyerek geliyorum dedim ve göt deliğinin içine bütün döllerimi akıttım.

Sikimin borusunda kalan dölleri de ağzına verip sakso çektirdim hem de vakumlattım. Kalan dölleri de öylelikle boşalttım ağzına.

O günden sonra benim pasifim oldu ve ne zaman canımız sıkılsa sikişiyoruz.

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : (1 Yorum)

Hikaye hakkında görüşleriniz

  • Ahmet Tarafından
    28 Ağustos 2022 Tarihinde

    Arkadaşımın götüne parmak atmıştım oda ufak parmak ile olmaz o deyip domalmıştı önüme hiç düşünmeden o götü gördüğümde direk deliğine tükürüp saplamıştım aleti