Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 4710 Kez Okundu

Hamamda başlayan grup sikilişim

Hamamda başlayan grup sikilişim

Hamamda Gay grup sex

Selamlar. Ben Murat İzmir’de yaşıyorum. Düzgün fizikli bir pasifim. Olayı yaşadığımda 22 yaşındaydım. O ana kadar intertten tanıştığım 1 kişiye ilk kez götümü sunmuştum. Oldukça zevk almıştım. Kendimi sürekli siktirmek hatta grup yapmak dahi istiyordum. Ancak internetten tanışarak biriyle sex yapma fikri çok sıradan ve sıkıcı geliyordu. Spontene gelişen bir sex macerası arıyordum. Daha sonra izmir’de gayların takıldığı hamamların olduğunu öğrendim. Zaten çoğu hamamda bu işler dönerdi. Basmane, Kemeraltı, Kemer gibi yerler bu iş için çok uygundu. Hamam fikri beni benden aldı.

Vücudumu temizledikten sonra gözüme kestirdiğim hamama girdim . oldukça heyecanlıydım. peştemalimi giyinip hamama girdim içerde garip bir döngü vardı. Herkes birbirini kesiyordu. Doğru yerde olduğumu anlamıştım. Ama çok korkuyor ve utanıyordm. Biraz yıkandıktan sonra sesler geliyordu ama içimdeki korkuya yenik düşüp o gün hamamdan çıktım ertesi günü gündüz tenha saatlerde geldim daha rahat edebileceğimi düşündüm. hamam gerçektende tenhaydı.

Bu seferde beni sikecek kimse olmayışı beni üzmüştü. Tellak kese olmak isteyip istemeyeceğimi sorunca olur dedim biraz su döküldükten sonra vücudum gevşedi. Tellak beni keselemeye ve yoğurmaya başladı oldukça kuvvetli ve heybetli bir olgundu. Sorular soruyor ve işini yapıyordu ama beni sikecek birine benzemiyordu. İşi bitince ben yıkanmaya devam ettim. Kimse yoktu , bende peştami çıkarıp yıkandım.

Birden içeri girdi ben peştemali toparlayınca rahat ol kimse gelmez rahatça yıkan dedi. Ben su dökünüp çıkacağım dedi. Bende arkamı ona dönük o diğer köşede yıkanmaya devam ettim. Arada göz ucuyla bakıyordum. Yarağı oldukça heybetli ve kocamandı. Korktum ancak götümü ona sallamaya eğilmeye onu azdırmaya çalışıyordum. Sonra bana dönüp ‘terzi kendi söküğünü dikemezmiş gel de hayrına sırtımı kesele dedi’ bende olur dedim. Peştemali yarağının üstüne atmıştım oturur vaziyette onu keseledim. Ağır hareketlerle bel kısmını keselerken bir anda cesaret edip elimi o heybetli sikine attım zatten taş gibi olmuştu. Bana dönüp senin delik kaşınıyor heralde dedi alabilecekmisin bunu. Bende olur diyerek eğilip sikini yalamaya başladım. Dahada büyüyordu.

Turnalardan birine sokup beni domaltıp küfür ederek deliğime tükürmeye başladı. Bayadır senin gibi ibne düşmemişti iyi geldin diyordu. Sertçe sikini hizalayıp zorlamaya başladı. Ben yavaş ol  demeye kalmadan kafasını bir hışımla soktu. Ayağıyla kafama bastırmış hareket etmemi engelliyor kaçamıyordum. Sus lan ibne diyerek zorluyordu. Sonunda hepsi götümü yararak girmişti. Acım biraz daha hafiflemişti.

Sonra bir anda çıkarıp tükürükleyip tekrardan soktu. Pompalamaya devam ediyordu. Biraz dan gelicem ağzını hazırlaya hepsini ona akıtacam dedi. Oldukça hızlanmış götümü sertçe sikiyordu. Geliyorum dedi ve götümden çıkardı kafamı ortadaki taşa getirip dayadı . Şelale gibi boşalmaya başladı o kadar çok akıyordu ki yüzüm hepsi döl olmuştu. Tam o sırada kapı açılıp içeri iki kişi girdi.

Ben sersemlikten ne olduğunu anlamamış ken içlerinden biri ‘nazif abi biz bunu alıyoruz’ diyerekten kucaklamaları bir oldu. Tellak gülerek sakatlamayın güzel mal daha çok sikecek var dedi ben oldukça korkmuş beni bırakın diye yalvarmaya başladım. Biri sus ta tadını çıkar bizim namımız var bizim gibi 2 l iyi bulamazsın dediler. Arkada sauna odası vardı. Biri beni domaltıp kalkmış yarağı ile götüme girmeye başladı. Deliğim genişlemesine rağmen bununda siki oldukça büyüktü. Bende artık bir kere kaptırdık diyerekten kendimi bıraktım. Diğeride ağzıma verdi.

Oldukça sertçe sikiyor ve aşağılar kelimeler söylüyorlardı. Ama ben zevkin doruklarındaydım. Ağzıma veren bak senin gibi buraya düştü karı olmadan çıkmaz o minik sikini bir daha kullanmayacan hep bize siktirecen diyordu. Sonra kalkıp gitti Diğer adam halen beni sikmeye devam ediyordu. Kucağına alıp alttan sertçe pompalıyordu. Bir türlü boşalmamıştı. Ben bilene 2 sefer dokunmadan boşalmıştım. Birden az önce giden adam ile birlikte 3 kişi daha geldi. biri ağzıma biri götüme giriyor diğerleri gülüp küfür edip beni iliyor 31 çekiyorlardı. Eli sonu hal derman kalmamışken hepsi bir hışımla boşalmışlardı.

bende bir köşeye yığılıp kalmıştım. yüzüm deliği göğüslerim yer yerimde spermleri vardı. Bir tane si beni kucağına alıp içer deki havuza götürdü. Havuz soğu su doluydu içi atıp biraz bekle dediler. Soğuk suyla kendime gelmiştim. İçeri geçtim hamam içinde çıplak dolanıyordum. Saunaya girdim hepsi tekrardan yan yana oturmuş lardı 31 çekiyor beni bekliyorlardı. Tekrardan beni sikmeye başladılar.soğuk su deliğimi daratlmıştı.

Tellakta gelmiş bizi izliyor 31 çekiyordu. Hepsi aynı anda boşalacağız diyip beni ortalarına aldılar. Ardı sıra suratıma boşalmışlardı. Hepsi dışarı çıktılar. Yıkanıp gittiler. Ben içerde yığılıp kalmıştım. Gram gücüm kalmamıştı. Tellakta sayende işler bugün iyiydi. Meğerse hepsinden ücret alıp beni pazarlamış. Daha sonra gelip beni yıkayıp tekrardan havuza soktu. Odama gidip üstümü giyindim , eve gidene kadar canım çıkmıştı. Eğer pandemi biterse tekrardan böyle bir şey yaşayacağım. Okuduğunuz için teşekkürler

Hikaye hakkında görüşleriniz