Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 3466 Kez Okundu

Niyetimi bozdum

Niyetimi bozdum

Merhaba sex hikayeleri severler ben İzmir den Yusuf 21 yaşında 182 boyunda çevremdekiler tarafından oldukça yakışıklı bulunan bir ünirvesite öğrencisiyim anlatacaklarım tamamen gerçektir. Her şey bu temmuz ayında hikaye sitelerindeki anne oğul ensest hikayeler okuduktan sonra başladı.

başta çok ters gelmesine rağmen sonraları bu duygular beni heyecanlandırmaya
başladı. Annem 40 yaşında kapalı evli yaşına göre oldukça genç gösteren 170 boyunda 65 kg uzun siyah saclı incecik belli ne giyse kabına sığmayan taşan 100 numara kocaman memeleri olan her gören erkeğin bir
daha baktığı dolgun bir kadındır. Bu arada annem babamla birlikte İstanbul da yaşıyor.

Babam 48 yaşında prostat hastası olduğundan annemle yeterince ilgilenemiyor normal dede zaten sık sık tartışırlar sonradan annemden imasıyla öğrendiğim kadarıyla bu hastalığından dolayı babamla 3 yıldır ilişkiye giremiyormuş tabi bende tek çocuk olduğumdan annemle aram oldukça iyidir.

Ensest Anal sex

Anneme farklı bir gözle bakmaya başlamıştım ama annem normal hayatta da evde de oldukça giyimine dikkat eden dindar bir kadın olduğundan onun frikiklerini yakalamak nerdeyse imkansızdı. Okuldan fırsat bulup annemlere İstanbul’a her gittiğimde onu hayal edip iç çamaşırlarını koklayıp boşalıyordum.

Annem hem çamaşırlarından hem de ona olan şehvet dolu bakışlarımdan ilgimi anlamıştı.Artık eskisi gibi değildik istanbula gitiiğimde soğuk davranıyor evde daha dikkatlı giyiniyor bol ve kapalı kıyafetler giyiniyor banyo deliğini ve soyunurken yatak odasın deliğini bile kapatıyordu.

Bu durum çok canımı sıkmış hatta anneme olan isteğimi dahada attırmıştı.Bir hafta sonu okul tatildeyken izmirden ist a gittim yine aradan bir ay geçmişti artık onu hayal edip boşalmak bana yetmiyordu.annem babam biraz muhabbet edip yattık sabahaa kadar annemi düşündüm babamın ne kadar şanslı olduğunu onun yerınde olmayı istedim hava sıcak mevsim yaz oldugundan bokserla yatmıştım üstümdede bir şey yoktu.

Annem sabahları erkenden namazına kalkar babama kahvaltı hazırlar onu uğurladıktan sonra üstüm açılmış mı die beni kontrole gelir üstümü örter yatmaya giderdi bende bunu bildiğimden ondan önce kalkıp boxserımdan sertleşmiş sikimi çıkarıp gelmesini bekledim annem zaten aralık olan odamın kapısını açıp beni o halde görünce oldukça şaşkın ve heyecanlı titrek bir sesle Yusuf Yusuf diye seslendi bende uyuyormuş gibi yapıp kısık gözle bakıp bakmadığını kontrol ediordum yatağımın yanına uzandı biraz sikime bakıp açılmış olan çarşafımı örttü ve odasında yatmaya gitti.aradan bir iki dakıka gectikten sonra bende onun peşinden onların yatak odasına girdim.

kuzen sex hikaye
kuzen sex hikaye

Anal ensest sex

Annem üzerinde etek ve dar beyaz bir badisiyle yatmıştı üzerindeki çarşaf kaymış uzun bol siyah eteği sıyrılmış hiç güneş görmemiş muhteşem pürüzsüz seksi bacakları ay gibi parlıyordu. daha yeni odamdan gelmişti o yüzden bu kadar çabuk uyuduğunu sanmıyordum İlk defa annem o kadar mahrem örüyordum ve inanılmaz bir zevk duygusu içimi kapladı.

Bokserımın üzerinden sikimi okşamaya başladım annem yüzüstü yatıyordu yavaşça yanına sokuldum bir elimle sikimi okşarken diğeriyle eteğini iyice yukarı çektim nerdeyse kıl duna kadar sıyırmıştım o kadar güzel bacak porno filmlerde bile görmemiştim.

Dudaklarımla dizinin üstüne gelen yeri arkasından öperek koklayarak yukarıya doğru çıktım bu ne güzel bir koku ne güzel bir histi daha fazlasına cesaret edemeden odadan çıtım wc de bunun kirlilerini koklayıp onu düşünerek boşaldım ama tabiki aramızda geçenler bu kadar değil daha fazlasını ve annemi merak eden gerçek ensestler bana mail yoluyla ulaşırsanız devamını orada anlatabilirim

Hikaye hakkında görüşleriniz