Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 1588 Kez Okundu

Komşu Kızını Evimizde Mutlu Ettim Gönderdim

Komşu Kızını Evimizde Mutlu Ettim Gönderdim

Komşu Kızını siktikten sonra mutllu oldu

Merhaba arkadaşlar Uzun yıllardır aynı apartmanda oturuyoruz ve herkesi tanıyoruz özellikle de annem herkesle samimi, benim pek muhabbetim bulunmuyor çünkü öyle şeyleri pek sevmem yani komşuculuk oynamak bana uygun bir şey değil. Bu arada ben 20 yaşındayım bu bahsettiğim kız ise 19 yaşında mahallenin dikkat çeken kızı diyebileceğim, okulun kaşarı kızlar vardır ya bu kızda onlardan biri. Ben zaten hep görüyordum minicik eteklerle dolaşıyor ve sürekli olarak sevgili değiştiriyordu zaten çok rahat tavırları olan biriydi. Her neyse bu kız annesi evde yokken anahtarını almamış yanına ve bizim zili çaldı ben de evde yalnızdım annem evde yoktu.

Annesinin evde olmadığını ve burada biraz beklemek istediğini söyledi ben de içeri aldım ve ona bir kahve yaptım. Biraz muhabbet ettik baktım ki kızın rahat tavırları var ben de iyice saldım ve yanına yaklaştım okulun nasıl gidiyor fıstık dedim gülümsedi. Baktım ki tepki vermiyor hemen onu ellemeye başladım memelerini okşadım. Daha sonradan bacaklarını okşamaya başladım acaba bakire miydi bunu düşündüm fakat böylesine kaşar bir kızın bekâretinin olacağına da ihtimal bile vermedim. Yine de emin olmak istedim kulağına eğildim ve bakire misin dedim kahkaha attı ve hayır dedi, bir sürü erkekle yatıyorum diye de cevap verdi.

Bu kız tam bir kaşardı ve ben onu oracıkta becermeliydim fakat annemin eve gelme ihtimali vardı ve anahtarı yanındaydı bunu göze alamazdım. Dudaklarına ateşli bir öpücük kondurdum ve kucağıma aldım. Orada biraz yüzeysel bir şekilde seviştik, kıyafetlerini çıkarmamaya dikkat ettim çünkü annem gelirse bu şekilde yakalanmak olmazdı. Daha sonradan kapı açıldı ve ben kızı hemen hiçbir şey olmamış gibi yan koltuğa oturttum ve annem içeri girdi. Ona sohbet ettiğimizi ve kızın dışarıda kaldığını söyledim o da annesinin eve döndüğünü, eve gidebileceğini söyledi ve kız gitti. Çok içimde kalmıştı kız çok azgındı ve ben bu kızı becermeliydim fakat ben de numarası bile yoktu.

Daha sonradan fırsat kollamaya başladım yani annesi evde yokken evlerine gidecektim ve kızı yanıma çağıracaktım, sonuçta o da dünden razıydı. Bir gün yine annemle annesi dışarı çıktı ben de bunun zaten takibini yapıyordum hemen kızın evine gittim. Zili çaldım ve kapıyı açtı beni görünce çok şaşırdı haydi bana gel seni biraz memnun edeyim dedim, gülümsedi ve birazdan geliyorum dedi. Eve çıktım ve 10 dakika kadar bekledim fakat kız gelmiyordu artık ümidi kesmiştim sanırım gelmeyecekti. Fakat daha sonradan yaklaşık yarım saat sonra kapı çaldı kapıyı bir açtım ki şok oldum çünkü minicik bir şort ve göğüs dekolteli bir bluz giymişti bu kız sandığımdan da daha kaşardı ve gerçekten iyi bir şekilde becerilmeyi hak ediyordu.

Hemen gülümsedim ve elinden tutarak onu yanıma aldım salona götürdüm ve kucağıma oturttum. Aynı o günkü gibi onun göğüslerini okşamaya bacaklarını ellemeye başladım o da çekinerek bana karşılık vermeye çalışıyordu. Sonuçta bir sürü erkekle de beraber olsa henüz daha 19 yaşında bir genç kızdı biraz çekingen bir yapısı vardı. Daha sonradan onu koltuğa yatırdım üzerine çıktım bir yandan dudaklarını öpüyor bir yandan üzerini soyuyordum. Güzel bir vücudu vardı bacaklarını okşuyordum ve vajinasını görünce kendimden geçtim çünkü inanılmaz tatlı bir vajinası vardı. Hemen ağzımı ona yaklaştırdım ve nefesimi verdim bir yandan da

Erotik hikayeler G noktasına dil atıyordum, iyice ıslanmıştı şimdi onu güzel bir şekilde becermeliydim. Bu güzel kıza verebileceğim en büyük hazzı vermeliydim. Sadece uzanıyordu pek bir şey yapmıyordu fakat fark ettim ki çekiniyordu ona yaklaştım ve çekinme benden, yaşadıklarımız sadece ikimizin arasında kalacak dedim. O an dudaklarıma yapıştı şimdi hünerlerini sergileme sırası ondaydı. Bu sefer o ayağa kalktı ve önümde diz çöktü, penisimi ağzına almaya başladı ve güzel bir şekilde bana oral yaptı. İyice azmıştım hemen onu yere yatırdım üzerine çıktım misyoner pozisyonunda daracık deliğine giriyordum. Vajina deliği o kadar dardı ki daha önceden aslında bahsettiği gibi bir sürü erkekle sevişmediğini o anda anladım. Hemen bunu onu becerirken sordum doğru söyle kaç erkekle beraberlik yaşadın dedim sen ikincisin dedi, o anda gerçekten çok mutlu oldum.

Onu becermem için bana cesaret vermek için yalan söylemişti fakat bu benim umurumda bile değildi, bu daracık deliğin tadını sonuna kadar çıkarmalıydım. Bir yandan umarım hemen boşalmam diye düşünüyordum çünkü gerçekten çok keyif alıyordum. gitgellerimi yavaş bir şekilde yapmak istiyordum çünkü hemen boşalmayacak ve bu harika anların tadını sonuna kadar çıkaracaktım fakat azgın kız altımda inliyordu ve hızlı bir şekilde yap haydi beni sert sik diyordu.

Artık yapacak bir şey yoktu bütün gücümü topladım ve hızlı şekilde hareket etmeye başladım. Dayanabileceğim en üst noktaya kadar dayandım ve toplam sanırım ikinci dakikanın sonunda içinden çıkarak göbeğine boşaldım. Prezervatif de kullanmamıştık bir yandan da beni bir korku aldı. Ben eczaneye gidip ertesi günü hapı almamız gerektiğini söyledim, merak etme ben de var eve gidince içeceğim dedi, yüreğime su serpti. Bu kız gerçekten geleceğin en büyük orospusu olacaktı fakat onun daha toy hallerini ben görüyordum, kendimi çok şanslı hissettim. Annemlerin gelmesine daha çok vardı bir posta daha atmak istediğimi arkadan içeri gireceğimi söyledim, kabul etmedi. Anal seks yapmıyormuş, bir kere denemiş canı çok yanmış ben de saygı duydum.

Hemen tekrar dudaklarına yapıştım dolgun dudaklarını bir kere daha öptüm ve memelerini yalamaya başladım. Dilimi vücudunun her tarafında gezdirdim her yerini öptüm, bu kızın tadını sonuna kadar çıkarmalıydım. Rahatlamıştı ve bana karşılık veriyordu böyle bir süre şekilde seviştikten sonra elini tuttum ve onu odama götürdüm. Bu güzel anları kendi yatağımda yaşamalıydım. Onu yatırdım ve tekrar üzerine çıktım birkaç dakika boyunca sikmeye devam ettim fakat kız beni durdurdu ve o beni yatırarak üzerimi çıktı. Üstteki kadın olmayı seviyordu belli ki, üzerimde değişik hareketler yapıyor ve penisimi tam olarak içine alıyordu. Üstte kendi hızını kendi ayarlıyordu baktım ki çok zevk alıyor, hiç müdahale etmedim birkaç dakika sonra zaten boşaldı hem de inleyerek.

Umarım komşular sesimizi duymuyordu çünkü bizi takip edebilirlerdi bir yandan da bunları düşünüyordum. Ben ne kadar çok şey düşünüyordum böyle kendime çok kızdım, oysa bu kız gibi anı yaşamalıydım. Daha sonradan bu sefer ben kızı altıma aldım ve hızımı ben ayarladım 5 dakika boyunca onu hızlıca becerdikten sonra tekrar içinden çıktım ve göbeğine boşaldım. Yanına uzandım dudaklarını öptüm, saçlarını okşadım ve ona güzel sözler söyledim. Bir süre daha yatakta birbirimizi sevdik ve artık annemlerin gelme zamanı yaklaşmıştı, kıyafetlerini giydi yanımdan ayrıldı. Daha sonradan görüşmek istedim fakat kabul etmedi sürekli olarak aynı erkekle yatmak istemiyormuş bir efsane olarak onu hatırlamamı istiyormuş, zaten dediği gibi de oldu.

Hikaye hakkında görüşleriniz