Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 1297 Kez Okundu

sex konusunda özgüvenim arttı

sex konusunda özgüvenim arttı

Sex konusunda özgüvenim arttı

merhabalar sex hikaye sever arkadaşlar adım uğur yılbaşından hemen sonraki gün yani bayramın 2. günü arkadaşlarla hemen hemen her gün gittiğimiz kafelerden birine gittik sohbet falan derken okey oynamaya karar verdik dakikalar geçtikçe içerisi dolmaya başladı tabi kızlar sevgililer falan gelmeye başladı.

Aralarında öyle biri vardı ki sanki başka bir yerden gelmişti yani daha önce hiç görmemiştim ve bir kaç defa göz göze geldikten sonra ben hep ona bakmaya başladım ve benim bu ilgim onunda dikkatini çekmiş olmalı ki oda gözlerini bana dikmişti güzel giyimli çok tatlı bir yüzü vardı ve bir an telefonunu alıp dışarı çıktı ve çıkarken bana baktı sanki gel dermiş gibi yerime bir arkadaşımı koyup gittim hemen ne oldu bakıyorum diye kızdınız mı diye sordum hayır dedi.

aksine hoşuma gitti dedi telefondakinin annesi olduğunu söyledi ve eve gitmesi gerektiğini söyledi ben bırakabilirim istersen dedim ve hem konuşup tanışırız dedim kabul etti çok sevinmiştim ama istersen bize gidelim hava soğuk bir yarım saat kadar oturup kalkarız dedim olur dedi ama geç kalmayalım dedi çok sevinmiştim ve geldik sonunda girer girmez yemin ederim dudaklarıma yapıştı elini sikimin üzerine götürdü ben delirmiştim aslında öyle bir niyetim yoktu.

Amdan sikiş hikaye başladı

amdan sikiş hikaye
amdan sikiş hikaye

gerçekten arkadaş olmak için konuşacağımızı düşünmüştüm neyse devam edim ben ben de karşılık vermeye başladım çok güzel kokuyordu tertemizdi üzerini çıkardı müthiş göğüsler vardı uçlarını deli gibi yaladım o pantolonunu çıkarıyordu bu arada eliyle bana mastürbasyon yaptırıyordu. Erotik hikaye

bacak arasına elimi attığımda acayip yumuşak ve ıslaktı amını yaladım resmen erittim onu inliyordu ağzına al dediğimde hayır dedi ama ben ısrar edince dayanamadı herhalde çok güzel yalıyordu ama inanın bunların hepsini ayakta yaptık daha oturmamıştık bile arkadan ilişkiye girmek istedi ben de saf gibi canın yanar olmaz yapmayalım dedim ulan salak boş ver yapsana neyse bende dayanamadım ve başladım götünün deliğiyle oynamaya sikimi sürterek ıslanmasını sağladım ve krem sürerek yavaş yavaş girdim içine çıldırmıştım hiç aklımda yokken sikişiyordum.

tam 20 dakika boyunca gidip geldim çok zevkliydi benim için dedi geç boşalman ve sonra hemen toparlandık evine kadar bıraktım telefon numarasını aldım ama başka bir numara vermişti herhalde bir kerelik zevk yetmişti ona şimdi o kafeye her gittiğimde onu argo gözlerim inşallah karşılaşırım diyorum ama zannetmiyorum

Hikaye hakkında görüşleriniz