Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 1428 Kez Okundu

Eve gelen usta kendiside memnun kaldı

Eve gelen usta kendiside memnun kaldı

Eve gelen usta beni memnun etti kendiside memnun kaldı

42 yaşında yalnız başına yaşayan bir kadın olarak arada sırada azıyorum ve genellikle sahte penislerle, oyuncaklarla kendimi tatmin ediyorum. Açıkça söylemem gerekiyor ki seksi çok seviyorum fakat her zaman sevişecek erkek bulamıyorum çünkü erkeklere çok fazla güvenmiyorum. Genellikle tek sevişmeyle kalmıyor ve devamlı görüşme yapmak istiyorlar hatta tehdit eden bile oluyor. Bundan dolayı kendi kendimi tatmin ederek erkeklere hayatımda yer vermiyorum fakat seksi de çok seviyorum. Her neyse bunları size neden anlattım bana gelen ustanın ne kadar yakışıklı olduğunu ve ona dayanamayarak bu çılgınlığı yaptığımı anlamanız için. Çünkü inanılmaz pozitif bir enerji bana verdi ve onu görür görmez azdım. En iyisi ben size hayatımın en güzel seksini baştan anlatayım.

Banyomdaki hortumlar su damlatıyordu, ben zaten yalnız başına yaşayan bir kadın olarak elimden böyle işler gelir biraz denedim fakat başarılı olamadım. Daha büyük bir sorun vardı ve usta çağırmam gerekiyordu. Yakınlardaki bir yapı markete gidip bir ustanın telefon numarasını aldım ve öyle rastgele aradım. Ustaya evi tarif ettim, yarım saat sonra geleceğini söyledi. Her neyse dediği saatte geldi kapıyı açmamla karşımda gördüğüm adama şok oldum, çünkü adam sanki podyumdan fırlamış da gelmiş gibiydi. 40lı yaşlarının başında olmasına rağmen çok diri ve genç duruyordu sanırım spor yapıyordu çünkü kol kasları vardı böyle bir ustanın olması ve bu iş yapmasına çok şaşırdım. Kapıyı açtım ve birkaç saniye adamın suratına öylece bakmışım.

erotik sex hikaye
erotik sex hikaye

Çünkü oda şaşırdı ve tepkim karşısında ne diyeceğini bilemedi sanırım onu ne kadar beğendiğimi ve şaşırdığımı oda anladı. Kibarca gülümsedi kendimi toparladım ve içeri buyur ederek banyodaki arızayı ona gösterdim. Eğilip onu kontrol ederken ben de onun vücudunu incelemeye başladım gerçekten arkadan bile çok seksi duruyordu. Siyah saçlıydı henüz saçlarına yeni yeni beyazlar düşüyordu ve bu ona çok seksi bir görüntü katmıştı. Bu adamla yatıp yapmamayı düşündüm ona şu anda arkadan sarılsam ya da arkadan öpücükler versem acaba bana ne yapardı? Beni reddeder miydi bilmiyordum en iyisi biraz laf atmanın zamanıydı ona göre hareket edecektim. Hem de kaybedecektim ki? Eğer başıma bela olursa en kötü evden taşınırdım, kendimi bu şekilde gaza getirdim ve ustaya usta sanırım spor yapıyorsun dedim.

Döndü gülümseyerek evet dedi gerçekten çok güzel bir vücudunuz var dedim. Adam çok şaşırdı böyle bir söz beklemiyordu sanırım ve bunu söylerken ses tonumu son derece seksi yaptım, o da teşekkür etti ve arkasını dönerek işine devam etti. Gerçekten çok şaşırmıştım sanırım bu adamı elde etmek zordu. Ben de hemen banyodan çıktım yatak odasına giderek üstümü değiştirdim seksi bir gecelik giyerek ustanın yanına gittim. Bana bir şey söylemek için arkasını döndü ve beni o şekilde gördü, birkaç saniye yüzüme baktı sonra ayağa kalktı ve yanıma yaklaştı. Ne söyleyeceğini merak içerisinde bekliyordum. Ben de gülümsedim gözlerin içine baktım ve dudaklarına doğru yaklaştım umarım beni reddetmezdi gerçekten buna çok bozulurdum.

Reddetmedi ve dudaklarıma yapıştı ve beni sert bir şekilde duvara yapıştırarak geceliğimi sıyırmaya başladı. Bu adam gerçekten çok seksiydi ve işini iyi biliyordu. Hem ustalığı hem de sikişi iyi yapacaktı belliydi. Şimdiden kasıklarıma ağrı girmişti ve çok heyecanlanmıştım hemen külotumu çıkardı ve beni duvarın orada becermeye başladı daha dudaklarını tam olarak öpmeden birden içime girmişti, oda çok azmıştı belli ki. Ayakta duvarın dibinde sert bir şekilde beceriyordu gerçekten nefesim kesilmişti, evet bu adamı ben baştan çıkarmıştım fakat bu kadar ani bir şekilde ondan böyle bir performans beklemiyordum.

Penisi de çok büyüktü ve canım yanmaya başlamıştı kulağına eğildim ve ustacım biraz yavaş olur musun dedim, gel yatak odamıza gidelim orada beni sik diye de ekledim. Adamı elinden tutarak yatak odasına doğru götürdüm hemen domaldım ve kalçalarımı ona sundum. Kalçalarımdan tutarak beni vajinamdan becermeye başladı o kadar hızlı bir şekilde yapıyordu ki sanki adam yıllardır seks yapmıyordu ya da çok sık seks yaptığı için bu işte çok tecrübeliydi. Her ne olursa olsun gerçekten çok başarılıydı ve biraz can yanması biraz zevk birbirine karışıyordu. Böyle bir şeye nasıl cesaret ettim bilmiyorum fakat bu adam beni daha görür görmez azdırmıştı, çok yakışıklı ve seksiydi.

sex hikaye usta
sex hikaye usta

Erotik hikayeler Ayağa kalktım ve dudaklarını öpmeye başladım vücudunun keyfini çıkarmam gerekiyordu bir yandan da aşağı eğildim ve ona oral seks yapmaya başladım. Fakat usta buna izin vermiyordu seni sabaha kadar sikmek istiyorum dedi. Ben de ustacım ben hep buradayım sadece biraz bu güzel vücudun tadını çıkarmak istiyorum dedim. Öyle ikna ettim onu yatağa yatırdım ve tamamen soydum erkekliğini ağzıma aldım ve ona muhteşem bir oral seks yaptım, bir yandan da bütün vücudunu öpüyordum. Daha sonra üzerine oturdum ve bu sefer kontrol bende şekilde üzerinde git geller yapmaya başladım.

Penisi çok büyük olduğu için tamamen içime almamaya dikkat ediyordum dibime kadar aldığımda canım yanıyordu. Fakat usta öylesine azgındı ki ani bir hareketle birden bastırıyor ve bütün penisini içime sokuyordu. O öyle yaptıkça inliyor canım yanıyor fakat oldukça da keyif alıyordum. Böyle birkaç dakika daha devam ettikten sonra orgazm oldum. İlk defa bir erkekten önce orgazma ulaşmıştım fakat ustanın boşalmaya niyeti yoktu sanırım. Çünkü yaklaşık bir saattir sevişiyorduk fakat adam hala boşalmamıştı. Tam bir seks makinesine denk gelmiştim, gerçekten çok şanslı bir kadındım.

Ona biraz da beni yalamasını söyledim, memnuniyetle dedi, bacaklarımı sıyırdı ve kadınlığıma dil darbeleri atmaya başladı. Bir yandan da beni parmaklıyordu, ilk başta bir parmağını daha sonra iki ve toplamda dört parmağını içime soktu bu adam sert seviyordu ve dört parmağı ile git geller yapıyordu. Yine çok keyfe geldim ve artık onun penisini içime almaya hazırdım. Ayağa kalktım ve tekrar domaldım domalmış şekilde birden içime girdi çok hızlı davranıyordu ve böyle yaklaşık 10 dakika kadar beni becerdi, adam hala boşalmamıştı, ilk defa bir erkeğin böylesine uzun süre dayanmasına şahit olmuştum, tabii ki çok hoşuma gitmişti ve orada bir kere daha orgazm oldum. Daha sonra erkeğim çok şiddetli bir şekilde titreyerek içime boşaldı.

Yatağa uzandık ve dudaklarını öptüm muhteşem bir adamsın dedim oda sen de öylesin dedi ve yatakta uzanarak biraz daha öpüştük. Gerçekten sanki aramızda aşk var gibi, sevgili gibi bir cinsellik yaşamıştık. Böyle bana hayatımın en güzel seksini yaşatmıştı o da benden çok keyif almıştı. Birkaç kere daha görüştük fakat daha sonradan benimle düzenli olarak görüşme yapmak istediğini söyledi. Ben de kabul etmedim ve ondan ayrıldım çünkü düzenli görüşme yapmak istemiyorum hayatıma hiçbir erkeği sokmayacağım. Evet, bu usta bana hayatımın en güzel seksini yaşatmıştı fakat seks oyuncaklarından da çok keyif alıyorum ve bir erkekle uzun süre beraberlik yaşamak istemiyorum. sex resimleri

Hikaye hakkında görüşleriniz