Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 1536 Kez Okundu

Öğrencimi sikerken acımadım

Öğrencimi sikerken acımadım

Öğrenci sex Hikayesi

Merhaba değerli okurlarım ismim Ahmet, 28 yaşında evli bir erkeğim.

Almanca öğretmeniyim eşim ile aramız oldukça iyi ama seks konusunda beni doyuramıyordu bende sürekli zevkimi farklı kızlar ile çıkarıyordum. Son zamanlarda kurs için gelen kızların hepsi oldukça seksi ve ateşli görünüyordu içlerinden birisi beni çok etkilemişti ve dul bir bayandı.

25 yaşında ismi Pınar’dı o kadar seksi bir bayan ile sikişmeyi her erkek isterdi. Doğal olarak bende oldukça fazlası ile istiyordum ama hemen yaklaşmazdım ona zaten derslerini benden alıyordu yakınlaşmamız kolay olacaktı bundan dolayı bir gün bana hocam benim evde özel ders almam lazım burada aldığım ders ile ilerleyemiyorum dedi bende benim için sorun yok sen nasıl istersen dedim ve kursta aldığı ders hariç evde ders vermeye başladım. Oda oldukça mutlu olmuştu çünkü kimseye evinde ders vermiyordum ben ona ayrıcalık yaptığım için bana her gün teşekkür ediyordu günlerden bir gün ise ders bitiminde hocam akşama ne yemek istersiniz dedi bende benim için fark etmez zahmet etme ama dedim oda ne zahmeti hocam siz bana ayrıcalık yapıyorsunuz dedi sizin için bir yemek hazırlasam ne olacak ki diyerek demişti bende yemek seçmiyorum kafana göre istediğini hazırlaya bilirsin dedim tamam dedi ve bende eve gittim eşim ile biraz oturduktan sonra aşkım ben derse gidiyorum dediğimde tamam hayatım diyerek beni evden uğurladı. Oldukça mutluydum sanki bugün bir yakınlaşma olacak gibiydi aramızda evlerine vardığımda Pınar, oldukça mutlu bir şekilde açtı kapıyı ve çok seksi kıyafetler giymişti. Aklım onun bacanaklarında kaldı çünkü tam benim sevdiğim bayan giyimindeydi bir yolunu bulup bugün onu sikmek istiyordum.

Hissime göre oda beni istiyordu. Yemekten sonra ders vermeye başladım ama benim ile göz göze geldiğinde sanki utanıyor gibiydi sonunda dayanamadım ve neden gözlerini kaçırıyorsun dedim bana dönüp hocam uzun zamandır senden hoşlanıyorum ve bunu size söylemeye çekiniyordum.

Aynı hisleri yaşıyoruz birlikte dedim merak etme diyerek gülüştük gerçekten sizde benden mi hoşlanıyorsunuz? falan dedi bende evet olamaz mı dedim olur ama beklemiyordum. Sevinçle kalktı o zaman bunu kutlayalım dedi bende olur dedim ve bir şişe viski getirdi içersiniz hocam deme dedi bende evliyim ama sorun yok dedim içmeye başladık .Gelip yanıma oturdu ve burada daha mutlu olurum galiba diyerek güldü bende sarıldım ona vücudu çok sıcaktı belliydi canı seks yapmak istiyordu. Acele etmek istemedim her şeyi çok anlamlı ve özel geçmesini istediğimden viskimizi yudumlamaya başladık. Gezlerimizi birbirimizden alamadık içerek bakışlarımızın bir teshiri olacaktı farkındaydım ama acele etmeyeyim diyerek sürekli içimden geçiriyordum.

Gözlerinde ki ateşi gördüğümde bu iş tamamdır bu güzel kadın artık elimde ve sürekli sikecek birini buldum. Hem rahat bir kadındı her fırsatta birlikte olacağım ve beni hiç yormayacak birisi olduğu ve evli olmamı bile sorun etmeyecekti. Düşündüğüm gibi olmuştu içip sarhoş olduğumuzda ateşli sevişmeye başladık. Dudaklarında ki o ateş beni çok zevke getirmişti doyasıya öpücükler atan be azgın karı benim ensemden tutup ta ki meme uçlarıma gelmişti. Yalanmadık hiç bir yerimi bırakmadı taşaklarıma kadar ağzına alıp emiyordu. Bir kadın bu kadar güzel yalar mı diye düşünüyordum ama demek ki ne karılar varmış böylesini çok güzel sikip mutlu etmem gerektiğini o an düşündüm. Bir yandan güzel kafamı yaşarken bir yandan da seks yaşamayı çok güzel yapan bir kadın vardı. Doyasıya sevişmeyi bitirdikten sonra kucağıma gelmişti. Kucakta zıplarken bir yandan da memelerini yalıyordum.

Kucağımda beni azdıran seksi bir karın vardı ve uzun süre kucakta sikerek inliyorduk. Aynı an ikimiz de zevkin zirvesini yakalamayı başardığımızdan aynı anda da boşalmıştık. Güzel yaşadığımız seks sonrası ben evime gitmiştim. Karım anlamasın diye kafam bitene kadar evden ayrılmadım ve kokusu gitsin diye de ağız kokusunu alacak şeyler almıştım. Sonunda evime gitmiştim ama gece yatarken karımın olduğu yatakta onu düşünüyordum. Belki o kadar çok düşünmemin sebebi bana yaşattığı o inanılmaz anlardı.

Sabah olsun diye sabırsızca bekliyordum uyumak bile zor gelmişti bir şekilde uyudum ve sabah direk soluğu yeniden onun evinde almıştım. Sanki beni bekliyordu hiç şaşırmamıştı demek ki o da beni düşünmüş gece ve düşündüğüm gibi olduğunu bana anlattığında yeniden aynı anları yaşamak için yeniden yatağa girip akşama kadar dinlenerek sikişmiştik.

Hikaye hakkında görüşleriniz