Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 2726 Kez Okundu

Öğretmenin kızlık bozmayı uygulamalı gösterdi

Öğretmenin kızlık bozmayı uygulamalı gösterdi

Kızlık Bozulurken

Merhaba kızlık bozma sex hikayesi sever arkadaşlar ismim Melis, 20 yaşında üniversite okuyan genç ve oldukça güzel bir kızım okulda hemen hemen herkes benim ile sevgili olmak istiyordu ama ben ise öğretmenimden çok hoşlanıyordum. Bundan dolayı hiç bir erkeğe pas vermiyordum ama o beni bir türlü fark etmiyordu.

Buda benim canımı oldukça sıkıyordu kendimi ona fark ettirmenin bir yolunu arıyordum okul çıkışında durakta beklerken birden bir araba yanaştı gelen öğretmenimdi bana istersen eve bırakabilirim seni dedi bende olur hocam dedim aracına bindim.

O sırada eteğim biraz yukarıya kalktı ve iç çamaşırım göründü gözleri bacaklarımdaydı ondan dolayı içimde bir sevinç oluştu artık istediğim insan yanımdaydı ve kendimi fark ettirmiştim ona adam resmen benim bacaklarıma kitlendi az kalsın kaza yapacaktı. Hocam bacaklarıma bakarken kaza yapacaksınız diye espri yaptım güldü istersen bize gidip bir kahve içelim dedi bende tamam hocam olur dedim beraber onun evine geçtik. sex hikayeleri

Kızlık Bozma sex

Kahveleri yaptı ve getirdi e anlat bakalım erkek arkadaşın yok mu falan diye sordu bende hayır yok dedim ama bu kadar güzel ve seksi olup sevgilin olmaması bir garip dedi bende hoşlandığım birisi var beni fark etmesini bekliyorum dedim. Kimmiş o şanslı erkek dedi merak ettim bak şimdi dedi bende hocam sizsiniz deyince gülmeye başladı içimden tamam bu iş oldu dedim ve bir anda yerinden kalktı.

Benim yanıma gelerek çok ateşli bir şekilde öpüşmeye başladı bende kendimden geçiyordum resmen ama kızlığımı bu gece ona teslim edecektim ama hiç pişman değildim neyse ateşli sevişmeye devam ediyorduk tamamen soyunduktan sonra yatağa geçtik amımı yalamaya başladı harika bir zevk alıyordum o yalarken gözlerim kapanıyordu daha önce öyle bir zevk anım olmamıştı ilk olduğu için içimde farklı bir his ve heyecan vardı. Seks yapmak mı yoksa çok hoşlandığın bir erkeğin seni yalaması mı bilmiyorum ama o yaladıkça ben çırpınıyordum.

Ellerimi başına götürüp saçlarını okşarken çok iyisin hocam böyle yalamaya devam et şuan zevkten çıldıracak gibiyim lütfen bitirme diyerek hocamı daha çok azdırmayı başarmıştım. Beni yatağa atan öğretmenim ile sevişirken hissettiğim mutluluk çok ayrı bir histi kendimi ona teslim etmiştim içimde korku duyacak bir şeyde yoktu ne tuhaftır bilmem ama sanki bu anı çok uzun zamandır bekliyor gibiydim.

O beni yaladı ben onunkini yaladım derken çok iyidik sonra sen kızsın sorun olmaz mı birlikte olmamız dediğinde hayır hocam olmaz ben istiyorum ama siz korkuyorsanız yapmayabilirsiniz. Bu sözlerim karşısında erkeklik gururu yapan yakışıklı hocam, yarağını amıma getirdi. İlk defa bir yarak yiyeceğimden dolayı yavaşça getirdi ve içine sokmayı başarmıştı.

Kızlık bozulduktan sonra

kızlık bozma hikayesi
kızlık bozma hikayesi

İlkti kan aktı ama daracık amcığımı sikerken hiç bir şeyi aldırmamıştı. Karşılıklı zevkler yaşadıktan sonra işimiz bitmişti sonra birlikte duşa girdik az da orada seviştik sonra üzerimizi giyinerek arabaya binmiştik. Beni eve bırakmasını söylemiştim evin oraya geldiğimizde içi rahat olsun diye hocam endişe etmeyin aramızda kalacak bu yaşadıklarımız ama arada yeniden aynı zevki sizinle yaşamak isterim. Tamam güzel kız aramızda kalsın ne zaman canın benim yarağımı içinde görmek ve hissetmek istediğinde haber vermen yeterli olacaktır.

O gün eve geçtiğimizde hiç bir şey olmamış gibi davrandım sonra ertesi gün okula geçtim kimseler anlamasın diye uzaktan uzağa hocaya bakıyordum ve görüşmelerimizi onun evinde gizlice yapmaya devam etmiştik. Şuan her şey iyi beğendiğim sevdiğim yakışıklı öğretmenim ile birlikteyim kızlığımı ona bozdurduğum için hiç pişman olmadım bakalım ilerleyen zamanlarda da bu duyguyu yetirmeden onunla mutlu şekilde hayatımı gizlice de olsa yaşarım.

Hikaye hakkında görüşleriniz