Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 3173 Kez Okundu

Ev arkadaşıma götten daldım

Ev arkadaşıma götten daldım

Merhabar arkadaşlar bu gün ki gay sex hikayesi sizlere özel olarak geliyor Bayram bitmiş ve Diyarbakır’a dönmüştük. Ali sınavlarına giriyordu, ben de bilgisayarda porno izliyordum. Bazen Elif ile telefonda sohbet ediyordum. Sohbetlerimiz hep havadan sudan idi.

İltifat ettiğimde sadece teşekkür ederek karşılık veriyordu. Kızı tavlayıp yatağa atmak gibi bir niyetim vardı ama hiç ilerleme kaydedemiyordum.Dersler başlamıştı.

Sınıfa girdiğimde bir şok ile karşılaştım. Elif’in yanında Bülent oturuyordu ve çok samimi görünüyorlardı. Bülent sınıfın en yakışıklısıydı. Yaklaşık 1.80 boyu vardı. Pek şansım yoktu.Ali de ben de kendimizi derslere vermiştik. Kurban Bayramı zamanı gelmişti. Ali ders çalışması gerektiği için gitmek istemedi ama ben gittim.Gittiğimde umduğumu bulamadım. Hatice Teyze yoktu.

Antalya’ya gitmişlerdi. Bayramlaşmalar bittikten sonra Diyarbakır’a döndüm.Kendimizi derslere kaptırmıştık, çok yüksek notlar alıyorduk. Vizeler bitmiş, finaller yaklaşmıştı.Okulda Hakan beni gördü ve benden özür diledi. Anladım, kesin birşey isteyecekti. “Beni yurttan attılar.

grup gay sex
grup gay sex

Dönem sonuna kadar kalacak yer lazım. Yanınıza gelebilir miyim?” dedi. Aklıma ona evde tecavüz etmek geldi. Ben de kabul ettim. Onu eve götürdüm. Ali bana şaşkın şaşkın baktı. Ali’yi odama çektim, daha önce Hakan ile yaşadımlarımızı ve niyetimi anlattım. Ali’nin de kafasına yattı.

Gay sex

İkimiz de çırılçıplak bir şekilde Hakan’ın yanına geldik. Hakan bizi görünce kaçmak istedi. Hemen yakaladık. Onu da çırılçıplak yaptık. Ali, Hakan’ın boynunu kollarının arasına aldı ve domalmış vaziyette durmasını sağladı. Parmağımı ve götünü tükürükledim. Zor da olsa götüne sokmayı başardım. Bu şekilde parmağımı bir süre çekip sokunca parmağım rahatlıkla girmeye başladı. İkinci parmağımı da soktum. Götü biraz alışmıştı.

Sıra yarrağımdaydı. Yarrağımın ucunu götüne dayadım. Zorlayarak ucunu soktum. Hakan acı acı çığlık atıyordu. Çığlıklarına aldırmadan belinden tutup Sert bir şekilde ittirdim. Öncekinden daha acı bir çığlık sesi geldi. Yarrağım yarısına kadar girmişti. Bu şekilde geri kalanını sokmadan gitgel yapıyordum. 5-10 dakika gitgel yaptıktan sonra kökledim ve Hakan tekrar çığlık attı. Bu şekilde 1-2 dakika gitgel yapıp boşaldım. Yarrağımı çektiğimde götünden kan ve dölle karışık dışkı boşaldı. Ortalık hemen yerleri temizledik. Hakan’ın götünü de temizledikten sonra sıra Aliye gelmişti.

Gay grup sex

Ali yarrağını ve Hakan’ın götünü tükürükleyip yarrağını soktu. Rahatlıkla köküne kadar girdi. Hakan artık direnmeyi bıraktığı için ben çekyata oturmuş Ali ile Hakan’ı izliyordum. Bende acı dolu çığlıklar atan Hakan şimdi zevk çığlıkları atıyordu. Ali 10 dakika içinde boşalmıştı.

Artık ders çalışmaya başlamadan önce Hakan’ı sikip moral buluyorduk. Çoğu zaman Hakan’ın kendisi istiyordu. Yaz Tatiline kadar bu şekilde devam etti.

Hikaye hakkında görüşleriniz