Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 6308 Kez Okundu

Türbanlı Annemi Siktirdim

Türbanlı Annemi Siktirdim

Annemi mutfakta sikti 

Merhaba, adım ahmet yaşım 21, annem 45 yaşlarında bakımlı balık etli olgun bir kadın, 1.69 boyunda 65 kilo annem ile babamın arasında uzun zamandır bir ilişki yaşadıklarını duymaz olmuştum, pasif olduğum için erkeklerle ilişkilerim vardı.

Bir gün yine ilişkiye girdiğim bir kişi tarafından annemle ilgili sorular sormaya başladı adamın adı hüseyin idi, hüseyin abi 35 yaşlarında idi, annem ile ilgili sorular soruyor babamı soruyordu.

Yine bir gün ilişki yaşarken annen ile tanıştırsana beni dedi tamam dedim kabul ettim. Hüseyin abiyi eve davet ettim babamda emekli olduğunda genellikle evdeydi. hüseyin abi eve geldi annem ve babam ile tanıştırdım babam dışarı çıktığında annem ile ilgilenmeye başladı anneme sorular soruyordu yarım saat sonra annem ile hüseyin abinin mutfakta olduğunu farkederek sessizce gittiğimde annem ile hüseyin abinin seviştiğini gördüm daha sonra hüseyin abi anneme yarrağını yalattı annem daha fazla ilerleme dedikçe daha fazlasını istedi annemi domaltıp ağzını kapatarak amına sokarak sikmeye başladı annem masaya domalmış bir şekilde sikiyordu 10 dakika sonra annemin kalçalarına boşaldı işleri bittikten sonra oturmaya devam ettiler babam geldiğinde hüseyin abi bir şey olmamış gibi annemle vedalaşıp evden gitti 

Hikaye hakkında görüşleriniz