Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 1236 Kez Okundu

İstanbul’da Beklenmedik Olaylar

İstanbul’da Beklenmedik Olaylar

Bir gün E Posta kutuma düşen bir mesaj bildirimi dikkatimi çekti. Yazan Beyefendi istanbulda ikamet ettiklerini ve eşinin gerginlik sebebi ile sırt ağrıları yaşadığını ve özel masaj alıp alamayacaklarını yazmıştı. Kendisine devamlı seyahat ettiğimi bu sebeple istanbul programımın ne zaman olacağını bilmediğimi belli olursa kendisi ile iletişime geçeceğimi belirten bir mail yazdım.  

Ancak bu süreç iöerisinde de ara ara mail atmaya devam etti. Hem hal hatır soruyor hem de ne zaman geleceğim hakkımda bilgi alıyordu. Maillerde kendisinden de bahsedince mail üzerinden yazışmaya başladık. Çetin büyük bir şirkette yönetici olduğunu vs anlatıyordu. Ağzında gümüş kaşıkla doğanlardan anlayacağınız. 5 senedir evli olduğunu eşinin 28 yaşında olduğunu vs hep bu maillerde öğrendim. Ancak evlilikleri de sorunluymuş. Tabi yüz yüze konuşmayıp hiç tanımadığınız birisine açılmak da kolay oluyor. bu vesile ile Evliliklerindeki sorunları vs hemen her şeyi paylaştı. Aslında bence çözülemeyecek sorun yok ama anladığım kadarı ile Çetin kendi yarattığı bir fantazi dünyasında yaşıyor ve bu fantazileri yapmaya karısını çok fazla zorladığı için de karısı ile büyük sorunlar yaşıyordu. Son mailinde de ağzındaki baklayı çıkardı. Karısını başka birisi ile sevşirken izlemek gibi bir fantazisi varmış. Hatta daha doğrusu karısının başka birisi tarafından delicesine sikilmesini istiyormuş. İçimden hey allam ya dedim ve cevap yazma gereği duymadım. Sonraki mailinde yanlış birşey mi yaptım yanıt yazmadın deyince de kendisine yanlış bir şey söylemediğini her insanın fantazileri olabildiğini ancak kendi fantazilerine başkasını zorlamanın yanlış olduğunu belirttim. Gelen cevapla şok oldum. 

Çetin Abi ben bunu aşamıyorum bir türlü. Karımı bir kere olsun o şekilde görmem lazım senin yazılarından bunu yapabileceğini çıkardım ne olur yardımcı ol dedi. Ben de karşı taraf istemeden bir şey olamayacağını eğer isterse bence istemesinin mahsuru olmadığını belirten bir cevap yazdım. 

Adam abi sen gel ben herşeyi ayarlayacağım dedi. Tamam ben istanbula gelirken haber veririm dedim ama Adam bana bilgilerini at uçak biletini alayım gel dedi. Ben de tamam diyerek günü programladık. 

Yolculuk esnasında ve yolda nasıl olacak düşüncesi ile istanbula vardım. Havalimanında beni Çetin karşıladı ve güzel bir eve götürdü. Kapıyı çok hoş 1.60 boylarıda tahminen 50 kg güzel minyon bir bayan olan elif açtı. İçeri geçtik ve oturduk. Ancak kadının halinde bir farklılık vardı. Sanki bıraksan 3 dakikada uyuyacak gözlerini zor açar bir vaziyette. Kadın gerginlik sebebi ile kas ağrıları çektiğini vs anlattı. Bende inşallah yardımcı olacağım dedim ve kendisinden uzun sıcak bir duş almasını sonra masaj için hazırlanmasını rica ettim. Çetin beye de Masajın sessiz ve loş bir ortamda olması gerektiğini eşi isterse yanımızda kalabileceğini benim için bir mahsuru olmadığını söyledim. Elif Duşa gittiğinde masaj yapacağım yere götürdü çetin beni. Devasa bir yatağın tam ortasına havlu sermişler el havluları yüz havluları boy havluları herşeyi ayarlamışlar. İstediğim masaj yağlarının yanında bir de kayganlaştırıcı jel gördüm kenara koymuş manyak herif. Bu arada yatağın kenarında duran ilaç kutuları dikkatimi çekti. Ne olduklarını bilmediğim için eğer bir rahatsızlığı varsa hanımının enfeksiyon kalp tansiyon masaj yapamayacağımı söyledim. Yok abi hanım bir avuç entidepresan kullanıyor dedi. Yaklaşıp hanımınla konuştupumuz şeyi ne yaptın dedim. Abi bir şey söylemedim. Ben salona geçeceğim o gelince eğer kıvama gelirse verecektir o kadar ilaca ben de sese gelir izlerim senden ricam hanım korunmuyor yapacak olursan prezervatif kullan dedi. Bir de ben daha önce hiç anal yapamadım hiç izin vermedi anal konusunda çok hassas onu denersen vermez işi bok etme dedi. Ben de gülümseyip dostum vermeyen kadın yoktur alamayan erkek vardır. kadın istediğine verir erkeğin istemesi ile olmaz kalanını merak etme dedim ve salona geçtik. aradan yarım saat geçti ki Elif hanım üzerinde eşortman ve tshirt giyinmiş gelmiş. Ama duş iyice mayıştırmış kadını gözlerinden belli. 

Kendisine içeri geçip hazırlanmasını rica ettim ve 5 dk sonra biz de kalktık yanına geçtik. Kadın iç çamaşırları ile yatağa yüz üstü uzanış bekliyordu. Çetin bey ben sizi yanlız bırakayım bir ihtiyacınız olursa seslenirsiniz kapıyı kapatıyorum dedi ve çıktı ama göz ucuyla baktığımda kapının tam kapanmadığını farkettim. Yağları vs hazırlarken Elif hanıma, Sütyeninin masaja engel olacağını rahatsız oluyorsa en azından kopçasını açmasını rira ettim. Kadın sadece kopçasını açtı ve bıraktı. Öyle sokak orospularından değildi belli. Önce yatağın ayak ucuna geçip ayak tabanlarına masaj yapmaya başladım. Her bir ayak tabanı ile 10 ar dakika uğraşarak baldırlarına yöneldiğimde ayak tabanlarında hissettiğim gerginlik sebebi ile Elife Öncesinde biraz sert bir kompres masajı yapacağımı sonra kan dolaşımını hızlandırmak için sensual bir masaj ile bitireceğimi canının yanması durumunda söylemesini rica ettim. Sadece Hıı Hıı diyebildi. Masajda kuraldır masaj kalbe doğru yapılır. Bu sebeple ayakbileklerinden baldırlarına doğru sert bir masaj yapmaya başladım. Arada ıhh diye inliyor ama başka bir şey demiyordu. Sonra birazdaha yukarı derken kalçaları es geçerek sırtına geçtim ve sırt bölümünü tamamladım.

Elif hanıma Şimdi sensual başlıyorum sonra ön kısma geçeriz dedim. Bir yudum su içtim ve yine ayaklarından başlayarak bu sefer vücudunu okşamaya başladım. Benim her dokunuşumda tüylerinin diken diken olduğunu hissediyordum. Kalçalarının üzerine örttiği küçük havlunun içine kadar elimi sokuyor ve okşuyor ancak ne kalçalarına ne de çamaşırına elimi sürmiordum. Bu arada farkettim ki elim  her yukarı çıkışında kalçasını belli belirsiz havaya kaldırıyordu 🙂 . Kıvama geliyordu anlaşılan. Sessiz ce eğer selilüit sıkıntısı varsa kalçalarına da masaj yapabileceğimi söyleyince selilüit sıkıntım yok ama çok rahatladım yapabilirsiniz deyince kalçalarının üzerine örttüğü havlıyı kaldırdım ve o şok edici manzara ile karşılaştım. Üzerine giyindiği siyah tanganın ip kısmını bile kapatmayan ayrık ve müthiş derecede şekilli kalçaları vardı kadının. yine masaj ile okşama arası kalçaları ile ilgilenmeye başladım. Siyah tangasının vajinasının üzerine gelen kısmında nohut müyüklüğünde bir ıslaklık belli oluyordu.

Kadını daha da kıvama getirmem lazımdı da nasıl dayanacaksam benim alet taş gibi olmuştu. Kalçaları ile uğraşırken arada ellerimi kasıklarına kadar sokuyor ve çamaşır cizgisine kadar dokunuyordum. Yağı hususi olarak bol döküyordum ki bu kadın verirse götü sikmeden bırakmazdım. Bu arada bir ara gözüm aynadan kapıya ilişince Çetinin kapının arasından bize baktığı ve sikini pantolonunun üzerinden ovaladığını gördüm. Ben kalçalarını okşadıkça Elif kalçalarını havaya kaldırıyor ve önündeki ıslaklık giderek artıyordu. Aslında vakti gelmişti ama kendimi tutmalıydım riske atamazdım. Son olarak yyine ayak bileklerinden iç kısımdan yukarı doğru okşamaya başladım. bunu daha önce de yapmıştım ama kasıklarına yaklaşınca hep elimi dışa çekmiştim. Bu son okşamada buna niyetim yoktu. Yavaşla çukarı çıkarken yine kalçalarını kavaya kaldırdığını farkettim ve elimi çekmeden yukarı yöneldm. iki işaret parmağım da vejinasına temas ile kalçalarının arasından önce vajinası sonra arka deliğini okşayarak yukarı çıktım. vajinasına dtemasımda biraz kasıldı ancak dur da demedi sonrasında sırtı ve boynunu okşayarak bitirdim ve dilerseniz dönebilirsiniz dedim. 

O ilk başta sütyeninin sadece kopçasını açan kadın sırt üstü dönerken sütyenini kenara attı. Anlaşıldı sikecektim bu gün. Bir ara göz ucuyla önüme baktığını farkettim ama sonra gözlerini kapadı. Ortam loştu ama yüzündeki kızarıklıktan uyandığı belliydi. Ben de eğer ışıktan rahatsızsanız gözlerinizi kapayın veya küçük bir havlu örteyim kendinizi masaja ve bana bırakın dedim. Olabilir deyince küçük yüz havlularından birini katlayarak gözlerinin üzerine bir bant gibi örttüm. Sonra biraz nefesi de rahatlasın diye bizim nane ruhu dediğimiz yağdan bir damla parmağıma sürerek rarmağımı burun deliklerine sürdüm. Nefesi iyice açılacaktı. Tam başlayacakken Çetin ne yaptı acaba sesi çıkmıyor deyince çağırayım dilerseniz dedim. Olabilir deyince hayallerim biraz yıkıldı ama yinede kapıya yöneldim. Belki de kocasının fantazisini gerçekleştirecekti. kapının dışında çetinle karşılaştım. Sus işareti yaptım ve seni soruyor dedim sessizce kulağına. TV karşısında uyuyakalmış de dedi. İçeri döndüm ve aynısını söyledim. İstediğini alamadı ya pezevenk dedi sessizce söylenerek. Ben de hayır mı dedim. Sizlik bir şey değil dedi. Neyse yine masaja başladım.

Yine ayak bileklerinden. Ama bu sefer gecikmeye niyetim yoktu sadece sensual masaj yapıyordum. Bacakları prüzsüzdü ama bir sorun vardı. Bacaklarını öyle kapatmıştı ki bacak arasına erişmem imkansızdı. Açmasını isteyip yavru ceylanı korkutmanın da bir manası yoku. Yavaş yavaş dokundukça o bacaklar kendiliğinden açıldı.ben de her temasımda yukarı çıkarak amına kadar yaplaşıyordum ama dokunmuyordum. Bu kadını sikeceksem iyice kudurması lazımdı. Kasıklarına her temasımda çamaşırından amının kabardığı belli oluyordu sonra karnı ve o greyfırt buyukluğünde gögüzleri. göğüsleri zaten ben dokunmadan uçları zeytin tanesi gibi kocaman olmuştu. Artık nefesi düzensizleşmiş o armut göbeği serice inip kalkmaya başlamıştı. Şimdi sıra bendeydi. Bir bardak su içeyim hemen geliyorum diyerek kalktım ve üzerimdeki Eşortmanı ve boxerimi çıkarttım. artık çıplaktım.

Ok yaydan çıkmış sikim demir gibi olmuştu. sonra tekrar yanına eldim ve göğsü ve boynuna dokunmaya başladım. Göğüs uçlarını uyarıyor sonra sıkıyordum Şimdi ragat olun biraz derken yüzüne yanaklarına dokunmaya başladım. Dudaklarına yaklaştıkça ağzını hafif aralıyor ama ben bir şey yapmıyordum. Sonra tek limi tekrar boynuna indirirken diğer elimle yüzüne devam ettim. Bir elim boynu ve göğsü derken yüzündeki elimin yerini yarrağım ile değiştirdim. Yanaklarına hafifçe yarrağımı sürterken diğer elim de boynunda göğsünde karnında geziyordu. Sonra yarrağımı hafif dokunuşlarla dudaklarının üzerine doğru getirirken yine dudaklarını araladı. Biliyordum kokusu onu çıldırtıyordu. Diğer elim de yavaşça aşağı çamaşırına doğru inerken yarrağımda bir ıslaklık hissettim. Elimi hafifçe çamaşırından içeri soktuğumda dili nerdeyse tamamen çıkmıştı ve bende yarrağımı ileri geri yaparak yalattırıyordum. Artık vakti gelmişti yarrağımın başını dudaklarının üstüne koydum. Elim çamaşırının çerisindeydi ama vajinasının tam çizgisinde durmuştum. ne elim ne yarrağım hareket etmiyordu. Sadece bekliyordum. lk hamle ondan gelmeliydi. Bacaklarını hafifçe kendisine cekip elime yol açarken dili ile yarrağımın başını yalamaya başladı. Artık durmak olmazdı yarrağımı hafifçe ağzına sokup elimi ileri ittirdim. Tanrım inanılmaz ıslaktı. Ve kadın delice yalıyordu. Gözündeki bandı kaldırırken gözlerini açıp aletime baktı bir an durdu bir hayret ifadesi vardı ama sonra anlayacaktım sebebin. ve yarrağımı somurmaya devam etti. o esnada bir parmağım içinde gidip geliyordu. Yarrağımı ağzından çıkarttım. elimi çektim ve masaj bitti dedim. Sadece sik beni dedi. İşte o an gstring i tuttuğum gibi yırtıp bacaklarının arasına geçtim. Çetin kapının önğnde 12 13 santim anca var yok yarrağını çıkarmış 31 çekiyordu.  Kadının şaşırması normal benim yarrağa. 

Ayak bileklerinden tutup kaldırdım ve bacaklarını ayırdım. Şimdi parçalama vakti gelmişti. Yarrağımın Kafasını biraz sürtüm ıstattıktan sonra tek hamlede yarısına kadar soktum. Küçük bir çığlık attı. Sanki ilk defa kızlık verir gibi. sonra üzerine hafifçe uzandım ve sadece yarrağımın yarısı ile içinde git gel yapmaya başladım. Canı yanacaktı ama vaktini bekliyordum. Elifin amı mengene gibi kavramıştı yarrağımı. Ama çokzevk aldığı belli idi. Belli bir tempoda gidip gelirken nefesi değğişti ve gözleri kaymaya başladı. işte tam o anda başına kadar çıkartıp tek hamlede hepsini soktum. Kadın hem orgazmın hem acının verdiği etki ile öyle bir çığlık attı ki anlatamam. ama beklemedim bile öyle hızlı gidip geliyordum ki başına kadar çıkıyor sonra hepsini sokuyordum. kadın altımda orgazmın zirvesini yaşıyordu. Boşalmak üzereydim ki aklıma adamın karım korunmuyor dediği geldi. Kapıya baktım bizim ki boşalmış ama hala okşuyor kendsini. Boşalmak üzereyim dedim. İçime boşal dedi. Yapamazdım risk almak olmazdı ve ben heyecandan prezervatif takmayı unutmuştum. Sertçe birkaç giriş çıkıştan sonra içinden çıktım ve göbeğine doğru buşalıp kadının üstüne yığıldım. Elif hala derin nefesler alıp veriyordu. Bir ara kendisine gelir gibi oldu. Biliyormusun kocam hem bakası ile yapmamı ve onun seyretmesini istedi. Seyretmedi ama çok keyif aldım keşke daha önce yapsaydım dedi. Ben bilmiyormuş gibi, allah allah ne insanlar var ama seyretmesini sağlayabiliriz dedim. Olmaz gel seyret demem o öküze baksana bunca sese rağmen uyanıp gelmedi dedi. 

Biraz dinlenelim bakarız dedim. Yanına uzandım. Çekmeceden bir sigara çıkardı ve birlikte içtik. O ara kapıya göz ucuyla aynadan baktım Çetin yoktu. Ellerim yine vücudunda gezerken hadi bi duş al dedim. Daha bitmedi diye de ekledim. O duşa girince çetinin yanına gittim. İçerde oturmuş yüzünde gülümsemeyle bekliyordu. Nasıldı ben sonuna kadar bekleyemedim dedi. Daha bitmedi dedim. Çıkartıp iki zarf verdi. Biri anlaştığımı masaj ödemesiydi. Diğerinde de yüklü bir para vardı. Yüklü olan parayı kendisine uzattım. öncelikle gece bitmedi. İkincisi sadece masaj için geldim diğeri bir hizmet değil ben de keyif aldım dedim. Tamam dedi ve aldı. Ben içeri gidiyorum sonra seslere gelmiş gibi gel birlikte sikeceğiz karını dedim. Gözleri yerinden çıkacaktı. Ve içeri geçtim. Elif hala duştaydı. ben de yanına duşa girdim. 

Ellerimle okşayarak sabunladım. o da beni sabunladı duşta öpüşmeye başladık. sonra saxoya başladı. artık hazır olduğuma emin olunca kaldırdım. duşta ayaktaydık. Gözlerine baktım ve sarılıp öpmeye başladım. ellerim kalçalarına indi. Bacaklarını yavaşça kavradım ve kaldırdım.aydık kucağımdaydı. Kısa ve hafif oluşu avantajdı. Yarrağımı girişe ayarlayıp yavaşça bıraktım. Onlerken saplandı ama yarrağıma takılıp kaldı. Ayakta skmeye başladım. duştan ayakta sikerken çıktık ve yatağa attım. Delicesine sikiyordum. Daha boşalalı yarım saat olmuştu belki o yüzden en az 1 saat sikerim bu kızı diye düşünüyordum içimden. Her girişimde bağırıyor her çıkışımda ohluyordu. Yavaş duyacak dedim bu kadarını duymadıysa kendisine yansın dedi. o zaman daha da duyuralım dedim ve hızlandım. sonra çıkardım ve domal dedim. Arkadan amına girdim. Öyle güzel domalıyordu ki anlatamam. Sıra götünü sikmekteydi. İçinde gidip gelirken arka deliğini okşuyordum. Hiç yapma demedi. Bende işaret parmağımı yavaşça soktum. Biraz kaçar gibi oldu ama çıkarmayınca kendini bıraktı. Nasıl diye sordum 2 dk sonra tanrım çok farklı bir his dedi. Daha neler yaşatacağım sana deyim içinden çıkarıp aletimi arka deliğine dayadım. Zaten sırılsıklamdı Yağa felan gerek yoktu. Sıkma kendini ilk önce acıyacak ama zevk alacaksın dedim. Sana güveniyorum deyince de daha ne zevkler yaşadacağım sana deyip başını bastırdım. Yarrağımın başı arka deliğinde kaybolurken küçük bir çığlık attı. Bir süre bekledim ve artık kendimizi kocana duyuralım mı dedim. Benim artık kocam sensin sen nasıl istersen deyince öyle şey olmaz dedim ve yüklendim. Yarrağım bir anda yarısına kadar girdi ama ne çığlık attı anlatamam. Öylece durdum. Bu arada kapı açıldı ve çetin telaşla içeri girdi. Gördüğü manzara ile şok oldu. Evlendikleri günden beri götünü siktirmeyen karısının götünde başka bir yarrak vardı. Sadece durdu. Ama önündeki kabarıklık belli oluyordu.

Sessizliği Elif bozdu. Gel dedi bak hep istediğin şeyi yapıyorum. Bunu der demez adamı aşağıladığını anlayınca sırf ders olsun diye tamamını kökledim. Nasıl bağırdıysa yığıldı kaldı. Götünde gidip gelmeye başladım. Yavaş yavaş alıştığı şnlemelerinden belliydi. Bir ara yarrağıma baktım. O küçük delik nasıl sarıyordu. Duşarı çıkarken yaraağımla birlikte dışarı çıkıyor sonra tekrar giriyordu. urmadan devam ettim. Çetin kenarda patolonunu indirmiş 31 çekiyordu. Geç karının ağzına ver de hazırlasın seni başka ilkler vakti dedim. Kadının karşısına geçip apzına verdi kadın hem inliyor hem sakso çekiyordu. Sonra içinden çıktım sırt isti uzandım ve üstüne otur dedim elife. Amına hizalayıp üztüne oturdu. Çetine arkasına geç delik kapanmasın dedim. Çetin de arkasına geçip sokarken elif çığlığı tekrar bastı. Ama ikimizde işe başlayınca sadece titriyor ve orgazm oluyordu. Çetine boşalma sakın daha işimiz var dedim. Elif kaçıncı boşalmasını yaşıyordu bilmiyorum ama tam boşalırken çetine çık dedim. Çetin yarrağını çıkarınca ben alttan görüne soktum. Çetin sadece izliyordu. Elife doğrul ve çıkarmadan dön dedim. Sırt üstü döndü. WC de oturur gibi otur dedim öyle oturup inip kalkmaya başladı. Sonrayoynunu tutup kendime çektim. Artık götünde benim yarağım amı kavaya dikilmiş vaziyette bekliyordu. Alttan sertçe götüne girip çıkmaya başladım. Çetine gel gir amına sert ol dedim. Çetin de gelip amına sertçe girdi. Elif çığlıklar içerisinde boşalıyordu. Çetin de dayanamayıp boşaldı. Ama ben daha boşalamamıştım. Elifi yüz üstü devirip tekrar akrasında geçtim. Ve belkide hayatımın en sert sikişine başladım. Götünde öyle sert gidip geliyordum ki kadın çığlıklar içerisinde kaldı. Arada götünden çıkarıp amına sokuyor amında devam ediyordum. Şimdi neresine boşalmam gerektiğini düşünmeye başlamıştım çünkü yaklaşıyordum. Göt deliği o kadar sert giriş çıkıştan sonra bir boru kapağı gibiydi Önce götüne boşalmayı düşünerek içine girdim. Yine sertçe gidip gelmeye başladım boşalmak üzereyken çıkardım ve aç ağzını dyerek ağzına dayadım. Ağzını açmasıyla içine sokmam ve gırtlağını bulmam zor olmadı. Ama yetmezdi daha 3 de birlik kısmı dışardaydı. Biliyordum ki amına giren ağzına da girerdi.. Bir iki git gel yaptıktan sonra kafasını tutup iyice bastırdım. ve boşalmaya başladım. o kadar sert bastırdım ki bir duvarı aştığımı hisettim ve venesini taşaklarımda hissettim. kadın çırpınıyordu. boşalmam bitince yarrağımı çektim. Bir yandan oksrüyor bir yandan birşeyler demeye çalışıyordu. Öksürünce sprenmler çıkar dedim ama o kadar derine boşalmışım ki hemsi midesindeydi :). biraz rahatlayınca bana döndü. kğfredecek derken teşekkür etti. 

Duşa girdim ve sonra üstümü değiştirdim ve salona geçtim. Ben artık kalkayım derken çantam aklıma geldi. Çantamı almam lazım unuttum dediğimde elif koşarak içeri gitti ve eşine verdi. Çetinle birlikte çıktık. Beni otelime bıraktı. Ayrılırken teşekkür etti. Dostum umarım evliliğinize iyi gelir dedim ve ayrıldım. Odamda üstümü değiştirmek için çantamı açtığımda bir zarf gördm. Çetin ne yapıp edip o ekstra zarfını çantama koymuş. Ama ilginç olan çantanın çinde bulduğum bilezik ve not idi. Notta bilezik senin için bir hediye güe güle harca yazıyordu altında da telefonunu bekliyorum diye numarası. Sabah Mailimde çetinin mesajı ile uyandım. Herşey çok güzeldi. Artık iyiyiz. Bir daha denemeyeceğim ve istemeyeceğim bunu karımdan hevesimi aldım dedi. Bir ara bir kadın iki yarrağın keyfine vardı mı bir daha vazgeçemez bundan demek geldi içimden ama birşey değil diye yazdım. Ne elifi ne çetini bir daha aramadım. Taa ki yeniden mail gelinceye kadar…

Sonra ne mi oldu. O da bir sonraki yazıda 

Hikaye hakkında görüşleriniz