Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 1773 Kez Okundu

Babamın arkadaşı yalancı çıktı

Babamın arkadaşı yalancı çıktı

Babamın arkadaşı yalancı çıktı sex hikaye

Merhaba arkadaşlar, ben Selin. Biliyorum bu site seks hikayeleri sitesi ama ben hikaye değil anı anlatacağım. Hikaye kurgu demek diye biliyorum, o yüzden seks hikayesi ya da sikiş hikayesi demek yerine seks anısı demeyi tercih ederim. Ki bu benim ilk anım ve muhtemelen evlenene kadar da bir daha olmayacak. Bu yüzden bunun dışında yeni sikiş hikayesi yazmayacağım.
Ben ilkokulu bitirdikten sonra ailemle birlikte Bingöl’den İstanbul’a taşındık. Ben liseyi İstanbul’da okudum. Ailem hem oturduğumuz apartmanın temizlik ve bakım işlerini yapıyordu, hem de babam ekstra olarak dışarıda da çalışıyordu.

Apartmanda aile olarak çok sık ziyaret ettiğimiz ve yakın komşu olduğumuz aile en üst katta oturan Nemci amcalardı. Çünkü Necmi amcanın kızı İlayda ile hem aynı yaştaydık, hem de aynı liseye gidiyorduk. Onların maddi durumları bize göre biraz daha iyi. Necmi amca mühendis olduğu için gelir durumu da bize göre daha iyi. Zamanla İlayda ile çok yakın olduk. Lise bittikten sonra tek arkadaşım o vardı. Gün içerisinde sürekli ya o bize gelirdi, ya da ben onlara giderdim. İlayda ile o kadar yakınlaştık ki, birbirimize her şeyi anlatır olduk. İlayda cinsellik konusunda benden çok daha açık fikirli ve rahat biriydi. Açık ve dekolte giymeyi severdi. Ben aile durumundan dolayı buna pek cesaret edemezdim.

İlaydaların Tekirdağ tarafında bir yazlıkları vardı. Yazları fırsat buldukça oraya gider gelirlerdi. Mezun olduğumuz sene İlayda benim de onlarla gelmem için ısrar etti. Bu durumun çok zor olduğunu söylesem de pek dinlemedi. Ben de en son “babam hayatta izin vermez” diyerek savuşturdum. Ama o pes etmedi. Babasına söyleyerek Necmi amcanın babamdan izin almasını sağladı. Artık benim de ortaya koyacak başka bahanem kalmadığı için bir haftalığına onlarla gitmeyi kabul etmek zorunda kaldım. Necmi amca, eşi Şükriye yenge, İlayda ve ben arabayla yola çıktık. Yolda da İlayda’nın teyzesi ve kuzeni Koray’ı alarak paket bir şekilde Tekirdağ’a doğru yola çıktık.

babamın arkadaşı sikerken zorlandım

Oraya vardığımızda ilk günler gayet eğlenceli ve yoğun geçiyordu. İlk iki gün, gündüzleri sürekli plajda, akşamları dışarıda çay bahçelerinde geçti. İlayda ve Koray oldukça yakınlardı, kendimi biraz dışlanmış hissettiğim için sürekli İlayda’nın annesi ve teyzesi ile yakındım. Üçüncü gün İlayda’nın ananesinin hastalandığı haberi gelince İlayda’nın annesi ve teyzesi İstanbul’a döndü. Bu da benim daha fazla yalnız kalmama neden oldu. Plaja gittiğimizde İlayda ve Koray denize giriyor, eğleniyor, hatta Koray çaktırmadan İlayda’yı elliyor, İlayda ise pek sesini çıkarmıyordu. Necmi amca sürekli şezlongda uzanıp ya kitap okuyor, ya da uyuyordu. Bense tek başıma takılmaya devam ediyordum.

İlayda ve Koray denizden çıkıp dondurma almaya gideceklerini, isteyip istemediklerimi sordu. Ben de suratsız bir şekilde istemediğimi söyledim ve gittiler. Necmi amca benim bu durumumu o zaman fark etti. Sanırım keyifsizliğimi gidermek için para uzatıp, “hadi sen de bize al, soğuk soğuk bir dondurma yiyelim” dedi. Ben dondurma almaya giderken bir yandan da etrafa bakınıp onları bulmaya çalışıyordum. Tam tuvaletlerin ve soyunma kabinlerinin oradan geçerken ikisini gördüm. Koray bir köşede İlayda’nın dudaklarına yapışmış, bir yandan da götünü ve göğüslerini avuçluyordu. Hatta bikinisini aşağı indirmeye çalışıyordu ama İlayda tutarak buna engel oluyordu. Ne yapacağımı bilemedim. İkisinin öz teyze çocukları olduğunu düşününce midem bulandı. Onları görmemiş gibi davranarak dondurma almak için yürümeye devam ettim. Tam dondurma alırken arkadan geldiler ve ben daha hiçbir şey sormadan “bir arkadaşımızı gördük, biraz lafladık” gibi şeyler söylediler. Ben artık daha fazla kalmak istemedim, İstanbul’a dönmek istiyordum.

Dondurmaları Necmi amcaya götürdük, biraz lafladık. İleride ne yapacağımı, sınava hazırlanıp hazırlanmadığımı vs. sordu. Ben bir yandan Necmi amcayla konuşuyor, bir yandan da İlayda ve Koray’ı kesiyordum. Necmi amca, “gençler ben eve gidiyorum, akşama doğru sizi almaya gelirim, biraz işlerim var” deyince birden telaşlandım. Onlarla aynı yerde olmak bile istemiyordum. Bende gelmek istediğimi, yorulduğumu, uyuyacağımı falan söyledim. İlayda ve Koray’ı plajda yalnız bırakarak arabayla eve geldik.

Eve geldiğimizde Necmi amca direk bilgisayarın başına oturdu. Bende odamda biraz oyalandıktan sonra bir duş almaya karar verdim. Banyonun kapısını açtığımda Necmi amca çırılçıplak vaziyette duşa girmeye hazırlanıyordu. Bende ise bikini vardı hala. Girdiğim an gözlerim istemsiz şekilde erkekliğine kaydı. Direk “çok özür dilerim, bilmiyordum” deyip çıkmaya yeltendim. Ama Necmi amca “gel canım benim gel, önce sen gir” falan gibi şeyler diyerek geri içeri çağırdı. Benim yüzüm kıpkırmızı, ilk defa canlı bir sik görmüşüm. Ama Necmi amca ne banyodan çıkıyor, ne de sikini saklamak gibi bir şey yapıyordu.

gizli amatör sex
gizli amatör sex

Sadece gülümseyip daha önce çıplak erkek görüp görmediğimi sordu. Cevap vermeden sadece kafamı iki yana salladım. Üstümde bikinim olmasına rağmen elimle kendimi örtmek gibi içgüdüsel bir hareket yapıyordum. İlk girdiğim an ile şuan ki an arasında devasa bir sik farkı vardı. Kocaman olmuş, sertleşmiş, büyümüş ve kızarmıştı. Bir yandan hızlı bir şekilde banyodan çıkmak istiyordum ama bir yandan da bir merak ve haz duygusu vardı. Bacaklarımı birbirine kenetlemiş şekilde sıkıyordum, çünkü oldukça ıslanmıştım. Necmi amca yavaşça ve babacan şekilde yaklaştı. Elini kafamın üstüne koyup yavaşça kafamı aşağıya doğru eğdi. Siki dudaklarıma değince ağzımı açtım. Necmi amca hala kafamdan tutuyordu ve sikini bir ileri bir geri yaparak sakso çektiriyordu. Bende ritme ayak uydurdum. Bir elimle de amımı tutup sanki sulanmasına engel olacakmışım gibi bastırıyordum.

Artık babamın arkadaşı değil iyi sikiş yapan sevgilimdi

Necmi amca sesini çıkarmadan birkaç dakika sikini ağzımdan çıkarmadan bu harekete devam etti. Sonrasında ise sadece “ıhhhhh” sesi çıkararak boşaldı. Spermler ağzıma akınca inanılmaz derecede midem bulandı. Kusmak üzereydim, kendimi hemen o durumdan kurtarıp klozete atıp böğürdüm. Kusmadım ama kusacakmış gibi böğürdüm, ağzımdaki spermleri tükürmeye çalıştım. Ben klozete eğilmiş durumdayken, Necmi amca da götümü avuçluyordu. Elini öyle bir sert bastırıyordu ki, neredeyse mayonun üstünden içine girecekti.

Ben klozetin önünde domalmış dururken Necmi amca mayomu aşağıya indirdi. O an bu durumdan kurtulmak için hamle yapmaya çalıştım, ama öyle güçlüydü ki izin vermedi. Ben de “Necmi amca ben bakireyim” diyebildim. Bir an duraksadı. Sonra lavabonun önündeki bir kreme uzanıp aldı. Önce eline, sonra da kalçalarıma sürmeye başladı. Kremli parmağını yavaşça götüme sokunca ne yapacağını anladım. Ben kendimi ne kadar kassam da baş parmağını içime sokup çıkarmaya başladı. O an kastıkça daha fazla acıyacağını anlayıp biraz serbest bıraktım. İyice genişlediğine kanaat getirince de sikini deliğe dayadı. Biraz zorlayarak kafasını içine sokup hızlı hızlı gelip gitmeye başlayınca çığlığı kopardım. Ama hiç durmadan, döver gibi sert bir şekilde gidip gelmeye devam etti. Ben artık ağlayarak bağırıyordum. İçime boşalana kadar durmadan sert bir şekilde götümü sikmeye devam etti. itiraf sex

O gün benim ilk ve tek seks hikayemdi. Bir şeyleri yırttığını anladım. Sonrasında günlerce ne tuvalete rahat oturabildim, ne de rahat bir şekilde oturup, eğilebildim. Bu durumu hiç kimseye anlatmadım çünkü anlatamazdım. Ne diyebilirdim ki “Baba Necmi amca beni götümden sikti” mi deseydim

Hikaye hakkında görüşleriniz