Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 3531 Kez Okundu

Evsiz Kalınca Aktifime Sığındım Bedelini Ödetti

Evsiz Kalınca Aktifime Sığındım Bedelini Ödetti

Evsiz Kalınca Aktifime Sığındım Bedelini Ödetti

Merhabalar.Önceki hikayemdende tanıdığınız üzere ismim Hakan Ankarada yaşıyorum.23 yaşındayım 185 boyum 88 kilom var çoktandır pasif duygulara sahibim.Bu olay çok yakın bir zamanda oldu.Annemle babam ayrılar bende annemle kalıyorum.Bir gün evde çok şiddetli bir kavga çıktı ve annem beni evden kovdu.Babama gittim ve 2 gün kaldıktan sonra babam ona muhtaç olduğumu düşünüp bana çok kötü davranmaya başladı.

Sonunda dayanamadım ve orayıda terkettim.Gidecek yerim yoktu tanıdık arkadaşlarım malesef uygun değildi.Tek başıma kalmıştım.O arada Aksarayda iliski yasadığım erkeğim diyebileceğim Özkan beni aradı ve ne yaptığımı sordu.Ona çok yalnız olduğumu gidecek yerimin olmadığını söyledim.

Bunu duyduğuna üzüldüğünü yapabileceği bir şey olup olmadığını sordu.Bende utanarak eğer onun yanında bir kaç gün kalabilirsem çok mutlu olacağımı söyledim.Kabul etti ve ilk otobüse atlayıp gelmemi söyledi.Dışlanmış ve yalnız hissediyordum.Onun yanına gitmekten başka çarem yoktu.Otobüse bindim ve yola koyuldum.İndiğimde otogarda beni karşıladı ve aç olup olmadığımı sordu.Ben mutsuzdum ve sadece eve gitmek istediğimi söyledim.

Beni kırmadı eve götürdü.Bir odasını benim için ayırmış.Oraya yerleştim.Çok yorgun olduğumu dinlenmek istediğimi söyledim.Beni  yalnız bıraktı ne istersem ona söyleyebileceğimi söyledi.Üstümü çıkartıp yatağa geçtim.Tabii çırılçıplak değil.Yatakta dönüp duruyordum bir türlü uyuyamadım.İçeriden sesler geliyordu.Sanırım Özkan porno izliyordu ki bunu beni azdırmak için yaptığından emindim.Çok geçmeden kapıyı açtı ve bir ihtiyacım olup olmadığını sordu.Üzgün olduğumu da görünce yanıma oturdu ve konuşmak istedi.Bütün olanları anlattığımda bana sarıldı ve öptü.Benim her zaman yanımda olduğunu ve tıpkı iki sevgili gibi hiç ayrılmayacağımızı söyledi.Fakat bunu söyler söylemez gözlerime dikkatli bakmaya başladı.Sanki olumlu bir hareket yapsam anında soyunacaktı ve yatağıma girecekti.Bana beni öpmeyi sarılmayı koklamayı ne kadar sevdiğini anlatmaya başladı.

Buraya kadar geldin en azından biraz öpüşelim koklayım sevgilimi dedi ve yanaşmaya başladı.Ben ne kadar o an istemediğimi söylemeye çalışsamda ona muhtaç olduğum için pek çarem yoktu.Dilini dudaklarıma değdirmeye başladı.Elleri yavaşça beni sarıyordu.Bunlar olurken tabi bende haliyle azmaya başlamıştım.Başımı eliyle kendine çekerek karşılıklı öpüşmeye başladık.İsteksiz devam ediyordum ama gerçekten ona ihtiyacım vardı. Sonra birden elini göğüslerime götürdü ve dışardan sıkmaya başladı.Ben şu an bu kadar yeter daha ileri gitmeyelim dedim.Ama dinlemeyip buraya kadar geldin canım bir hafta burdasın benimsin birbirimize ihtiyacımız var boşalt erkeğini,kocanı mutlu et dedi.Böyle dedikçe ben dahada azıyordum ve karşı koyamıyordum.Bir anda elimi fermuarına götürdü ve hadi çıkart seni istiyor dedi.Elimle yarrağını fermuarından çıkarttım.

Başı gözükmüştü ama kalkmamıştı henüz.Elimle ovaladım.Tükürdüm ve ovalamaya devam ettim. Bitanem hadi yala artık seni çok arzuluyorum erkeğinimi kıracaksın dedi. Ona mecbur olduğumu bildiği için hızlı davranıyordu ve reddedemeyeceğimi biliyordu. Dilimle yarrağının başını öpmeye başladım. Sonra iyice yalamaya başladım ve bende zevke geliyordum.Yarrağı ağzımda kocaman olmuştu. İşte böyle sevgilim bu evde kocan ne derse onu yapacaksın kuralları ben koyarım benim olacaksın diyorsam olacaksın dedi.Bende iyice azdım ve mecburluktanda olsa her şeye hazırdım çünkü gidecek yerim yoktu. Arkanı dön götünü öpmek yalamak istiyorum dedi. Yavaşça döndüm yatağa dört ayak domaldım ve götümü ona döndüm.Önce yavaşça başladı ama sonra eliyle de deliğimle oynarak gitgide dilini içeri sokmaya başladı.

Diliyle sikiyordu götümü resmen.Bana hızlıca dön artık kocan içine girmek istiyor dedi. Zaten ona doğru dönüktüm ama sırt üstü yatmamı istiyordu yatınca bacaklarımı omuzlarına aldı ve kalçamı kaldırmamı söyledi.Ellerimle kaldırdım ve deliğimi açmaya çalıştım vazelini güzelce sürdü ve yavaşça girmeye çalıştı.Sonunda kafasını soktu ve gitgel yapmaya başladı.Bende inlemeye başladım.Sik bu orospuyu erkeğim,içime gir, karın yap beni diyordum.İnlerken de memelerimi sıkıp gözlerine bakıyordum.İyice hızlanmıştı yüzüme tükürüyor ve bacaklarımı ıssırıyordu.Çok acılıydı ama muhteşemdi.Sonra yanaşmamı istedi ve bacaklarımı katladı.

Bir bacağımı yukarı kaldırıp götümü araladı ve sokmaya başladı.İyice azmıştım.Ahh aşkım erkeğim parçala götümü ahh erkeğim köpeğinim senin kulun kölenim boşalmadan bırakma sakın beni daha hızlı gir daha hızlı diyordum.Zevkin doruklarındaydım. O an onunla birlikte 3 erkeği daha boşaltabilirdim.O kadar azmıştım ki bana sövmesini istiyordum. Sonra diğer bacağımıda katladı ve beni yarım hale getirip sikmeye başladı.İyice zıvanadan çıkmıştım yarrağı hiç durmuyordu.Hızı da kesilmiyordu.Bir yandanda kulak mememi emiyor tüm vücudumda ellerini gezdiriyordu. En sonunda yarrağını hızla çıkardı ve diz çökmemi söyledi. Ağzıma almamamı elimle 31 çekmemi istediğini söyledi.Gözlerine bakmamı istiyordu.Gözlerine bakarak 31 çekmeye başladım.Boşalırken asla hareket etmememi gözümü kapatmamam gerektiğini söyledi.

Tam boşalacağı sırada elimi çekti ve kendisi biraz başını okşarayak yüzüme gözlerime dudaklarıma dilime boşalmaya başladı.Köpeği gibi dilimi çıkartmış döllerini yutmayı bekliyordum ve boşaldı.Dilimle döllerini toplayıp ağzımda ona gösterdim.Zorla yutturdu ve yarrağını bir daha kaldırmamı istediğini söyledi.Sanki savaştan çıkmış gibiydim.Yarın yapmak istediğimi söyledim fakat bana çok kızdı. O gece 3 posta daha boşalttım onu.Çok zor bir geceydi ama erkeğimi doyurmuştum. Sonra beraber duş aldık ve sarılarak uyuduk. Okuduysanız teşekkür ederim.

Hikaye hakkında görüşleriniz