Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 2759 Kez Okundu

Spor salonunda ki kaslı aktifim

Spor salonunda ki kaslı aktifim

Gay sex hikaye

Merhaba. Ben izmirde yaşayan 20 yaşında biraz kilolu denebilecek bir pasifim. Bu anlatacağım olay yaklaşık 2 yıl önce başımdan geçti. Lise çıkışımda gideriz diye arkadaşlarımla bir spor salonuna kayıt yaptırmıştık. Bir adam hem beni mahvediyordu o kasları tipi inanılmaz bir şeydi… hem de bir yerlerden tanıdık geliyordu. Ertesi gün okulda onunla tanıştığını ve benimle aynı mahallede oturduğunu söyledi. İsmini bilmediğimden tanımıyorum dedim fotoğrafını gösterene kadar. Sonrasında başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Spor salonuna birdahaki gidişimde tanıştık ve merhaba merhaba noktasında kalmıştık. Asıl hayalim bir spor çıkışı ona gidip kendimi ona vermekti ama olay çok uzun bir zaman sonra oldu. Mahallede zaten adı çıkmış belli başlı erkekler evine girip çıktığından mahalleli bir anormallik olduğunu sezinleyip arkasından konuşmaya başlamıştı bile. Artık bir yolunu bulsam bile siktirtemezdim kendimi beni de görürlerdi. Ama zaten merhaba merhaba olduğumuzdan bir gün market dönüşü evinin önünden geçerken selam verdim. Çok samimi karşılayıp muhabbet açtı. Sonrasında bi çay içer misin dedi. Aslında çok çekiniyordum kendi adımı mahalleye duyurmaya ama deli cesaretiyle kabul etmiş oldum. İçeride çay demlemenin uzun süreceğini düşünerek bir granül kahve hazırlamıştı. Onları içerken konu ilişkiye ve cinsel hayata geldi bir şekilde. Ben de artık dayanamayıp söyledim mahallede böyle bi söylenti var abi ne kadar doğru diye.

Hiç istifini bozmadan “evet siktiklerimi evden çıkarken görmüş orospu çocukları sonra da yaymışlar herkese” dedi. O an bir sıcak bastı bana. Daha da geç olmadan bir an önce çıkıp eve gitmek ve kimseye görünmemek için homofobik ayaklarına yatıp evden çıkmak istediğimi belirttim. Kapıyı kaşla göz arası kilitlemiş ruhum bile duymadı. Neler olduğunu sorduğumda “benden saklayamazsın maalesef” cevabını aldım. Neysen bahsettiğini anlamama rağmen salağa yattım. Bir anda dudaklarıma yapışması beni aptal gibi yapmıştı bir yandan hayallerimi yaşıyor bir yandan korkmaya başlıyordum. Rolümün daha inandırıcı olması ve başımı yakmaması için itip diretmeye devam ettim. Birkaç dakika sessiz sessiz telefonuyla ilgilendi. Sonrasında hornet mesajları verdi elime. İkinci ve asıl şokumu orda yaşadım. “Mehmet” zannettiğim kişiye yazdıklarım, attığım fotoğrafları ona göndermişim. Diyebilecek tek kelimem kalmamıştı. Sadece niyetini sordum ve çekindiğim cevabı aldım. Beni sikmek istediğinden bahsetti detaylarından kaçınmayarak. Okey oyna

Ben de bu kez onu ne kadar arzuladığımı ancak korktuğumu söyleyince tekrar yapıştı dudaklarıma. Bu kez anın tadını çıkartıp buna karşılık verdim kıtlıktan çıkmış gibi öpüyor vakumluyordu dudaklarımı. Yavaş yavaş boynuma inmeye başladı ve ben zaten oracıkta ruhumu teslim edecek kıvama gelmiştim. Ama bende asıl ipler göğüs ucuma geldiğinde koptu. Öyle bir yalıyor, ısırıyordu ki kendimden geçmiştim o an ne dese yapmaya hazırdım. Sonrasında sıranın bana geldiğini anımsatacak cinsten bi mimik yaptı. Üzerini çıkardı ve ben boynu ile göğüslerinde çok zaman kaybetmeden daha aşağıya inmiştim. Şortunu indirip biraz boxerindan dil atmaya ve dudaklarım ile krokisini almaya başladım. Kalın başının denk geldiği yerde bir ıslaklık farkedince hemen boxeri çıkarttım. Aynen hissettiğim gibi yaklaşık 18-19cm olup kalınlığı da bir o kadar hayranlık vericiydi. O boyutlardaki bir sikin tam ereksiyonla sertleşmesine inanamamıştım. Hemen ağzıma aldım. Normalde rahat rahat deepthroat yapabilmeme rağmen yarısında kalmış ileri gidemiyordum. Sürekli daha fazlasını almaya çalıştığımı görünce yardım etmeye başladı. Kafamdan bastırıp gırtlağımı delercesine sikmeye başladı ağzımı. Sonrasında iki eliyle tutup sert bir şekilde gitgel yapmaya başladı.

İş saksodan çıktı artık ağzımı tam anlamıyla sikiyordu gözlerimden akan yaşları boğulacak raddeye gelmem umrunda değildi. Hep hayalim sert seksti ancak yaşarken çok da benlik olmadığını farkettim. çılgınlargibi ağzımı siktikten sonra dibine kadar kökleyerek kasılmaya ve boşalmaya başladı. birçoğunu yutma zahmetinden bile kurtarmıştı neredeyse ağzımın derinliklerinde yüzüyordu spermleri. Ben bir kahve daha içer devam ederiz diye düşünürken elleriyle koltuk altımdan tutup kaldırdı ve kanepeye itti beni. Sandığımdan hızlı gelişiyordu her şey. Şortumu ve boxerimi bir çırpıda indirip götüme övgüler yağdırarak tokatlamaya başladı. Esmer ve az kıllı denebilecek biriyim ama düzenli olarak kalçamdakileri temizlediğimden onun yanına da yarı-parlak şekilde gitmiştim. Sanki düşmanı varmış gibi tokatlıyor parmaklarının izini çıkartmaya uğraşıyordu götümün yanaklarında. Biraz yalar parmaklar belki dedim o siki sek şekilde alabilmem imkansızdı. Ama bu da hiç beklemediğim gibi yaşandı. Bir anda hizaladı. Fikri tek çırpıda sokmaktı bunu çok iyi anlamıştım. Ancak iki denemede de fiyasko olduğundan sinirlenip ilk girişini tükürükleyip yavaş yavaş yapmak zorunda kaldı. Kökünü görür görmez tamamen çıkarıp bir anda yüklendi. Amacına ulaşmanın “oohh” unu çekmeye başladı. Sonra hiç durmadan yaklaşık 15-20 dakika köpek pozisyonunda sikti beni. Asla acımıyor gelen kanlara aldırış etmiyordu. Elimi yardımcı olmak için arkaya attığımda bile sert bir şekilde itiyor ve tokatlayarak sikmeye devam ediyordu. Bir saçlarımdan tutup köklüyor bir ağzımı kapatıp geçiriyor bir üzerime abanıp ağzımı kapatıp bana tecavüz ediyordu.

O gün ordan tek parça ayrılabilirsem şükredecek kıvama gelmiştim. Sıkılmış olsa gerek ki bacak omuza geçmeye karar verdi ve sanki az önce muhabbet ettiği, kardeşim dediği ben değilmişim gibi bir paçavra gibi beni kontrol ediyor, hükmediyordu. Bacak omuza geçer geçmez yine var gücüyle yüklendi sanki az önce girmeyen kısımları da girmiş gibiydi tekrar acı verdi. Artık acı tam yerini zevke bırakacak derken şiddeti artırıyor alternatif yollarla bana acı çektiriyordu. Bacak omuza sikerken götüme attığı tokatlar kendini yüzüme attığı tokatlara bıraktı. Sürekli kendini tatmin edecek gözümdeki acıyı görecek şeyler yapıyordu acı çığlıklarım onu da da azdırıyor aygır gibi sikmeye itiyordu. O pozisyonda da en az 10-15 dakika sikip beni kaldırdı. Geçen yarım saatti ama sanki 2 gün geçmiş gibiydi. Bu kez odasına götürüp beni yüzüstü şekilde yatağa attı. Kendisi de üzerime uzanıp tekrar geçirdi götüme. Bu pozisyonda hepsi girmez o kadar sert geçiremez diye kendimi telkin ederken onu hafife aldığımı gösterdi bana bir kez daha. Yarı yatar pozisyonda belimden tutup kendisi bir şey yapmadan sadece belimi aşağı doğru bastırıp duruyordu sert bir şekilde. Bu diğerlerinden de beterdi vücutlarımız her birleştiğinde çıkan şakşak sesleri bu kez beni de azdırıp kıvama getirmişti. Benden zevk inlemelerini duyunca tekrar pozisyon değiştirdi belimden yatağa kıvrılmış şekilde tekrar soktu sağ bacağını yatağa kaldırarak. İşte yine başlıyoruz sadece acı ve onun zevk inlemeleri vardı. Hala nasıl boşalmadığını anlayamamıştım onlarca dakikadır aralıksız sikiyordu nefes nefese kalmıştık. Tekrar sikini çıkardığında beni yatağa ters yatırdı. Başım yataktan sarkacak şekildeydi. Oral istediğini anladığımda tiskindiğim için reddetmem ve yataktan kalkmaya çalışmamla kaslı kollarıyla beni bastırması bir oldu. Asla konuşmuyor sadece sikiyordu. Bu kez tekrar ağzıma soktu ters vaziyette. Deli gibi sikiyor bir yandan boğazımı tutuyordu sikinin gırtlağımdan geçerken yaptığı şişkinliği hissetmek için. Her seferinde öğürüp kafamı çeviriyordum ki bir anda çok sert bir tokat yedim suratıma. Neye uğradığımı şaşırdım o ise deli gibi sikmeye devam ediyordu ki artık nefes alışverişlerinin daha sesli ve hırıltılı olduğunu duydum. Anıra anıra boşalmaya başladı tekrar gırtlağıma bu kez hepsi burnumdan ve ağzımdan çıktı.

Buna sinirlenmiş olmalı ki bir tane daha patlattı. İşi bitince hiçbir şey olmamış gibi “gel temizlenelim abicim dedi” ben duşa giremeyeceğimi ailemin hiçbir şey anlamaması gerektiğini söylediğimde daha akşama kadar orda olacağımı ve saçımın kuruyacağını söyledi. İsyan etmedim çünkü bir tokadı daha kaldırabilecek durumda değildim. Beraber duşa girdik. Bu kez hassas davranıyor arkamı lifliyor deliğimi okşuyordu. Tekrar kafamdan bastırınca sakso istediğini anladım. Suyun altında tekrar yalamaya başladım ama bu kez çok daha iştahlı yalıyordum çünkü inikti ve bir süre kalkması imkansızdı. Öyle de bi 5 dakika zevk inlemeleri eşliğinde ağzımda gezdirirken tekrar kalkmaya başladı. Ben iştahla yalamaya devam ediyorken o da aferim gibisinden yanağıma ufak ufak vuruyordu. Tekrar taş gibi olunca suyu kapattı ve beni kaldırıp duvara yasladı. Tek hamlede geçirip deli gibi sikmeye devam etti. Her şeyin dışında kondisyonuna hayran kalmıştım asla yorulmuyordu. Duvarla kendisi arasında tost yaptı beni iyice. Sağ bacağımı yukarı doğru kaldırdı bir eliyle diğer eli hala boğazımdaydı ve sıkıyordu. Zaman zaman ağzımı da kapatıyordu. Bir süre daha hiç istifini bozmadan bu şekilde sikince bu kez içime akıttı döllerini. Sonra eğilip çıkar dedi ve ben yavaşça akıtmaya çalıştım. “Orospum da olduğuna göre bundan sonra hep sikeceğimi biliyorsundur aksi takdirde ne olur söyletme bana” dedi. Onun kaybedecek bir şeyi yoktu herkes öğrenmişti zaten. Ama ben ona vermezsem beni de yakacaktı. Neyse ki hayallerimi süsleyen erkekti de seve seve kabul etmiştim. Şu an burda değil. Tüm sosyal medya hesaplarını kapatıp gitmiş buradan. Eski evi yıkılıp kasap olmuş. Her önünden geçtiğimde özlüyorum o günü.

Hikaye hakkında görüşleriniz