Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 2041 Kez Okundu

Masajda Beklenmedik son

Masajda Beklenmedik son

Masajda sex hikayesi

Uzun iş seyahatlerim sırasında hemen her şehirde dostlar edindim. Bu sayede gittiğim şehirlerde de sıkılmak yerine iş dışında kalan zamanlarda dostlarla vakit geçirmeye çalışıyorum. 

Bu arada kendimi tanıtayım. Aslen Antalyadayım. Ancak Hamam sauna ve spa merkezlerine malzeme satan bir şirkette satış danışmanı olarak çalışıyorum. Öncesinde de uzun yıllar masaj terapisti olarak çalıştım 185 boyunda kırklı yaşlarında standart bir türk erkeğiyim. Sizlere bundan 7 sene önce başımdan geçen bir hikayeyi anlatmak istiyorum.

Bu iş gezilerinden birisinde yolum kayseriye düştü. Kayseride bulunan 5 yıldızlı otellerden birisinin spa salonunda tanıdığım salonun işletmecisi Ahmet ile muhabbetimiz iyiydi. Muhabbetimiz olması sebebi ile en son ziyaretimi ona planlamıştım. Otelde işlerimi tamamlayıp biraz da sohbet ederken akşam bir programın varmı eve geçelim iki duble atarız dedi. Ben de otelde yanlız kalmaktansa iki duble içerim diyerek tamam dedim.Peşpeşe iki arab evine geçtiğimizde kapıda sonradan annesi olduğunu öğrendiğim emine Hanım karşıladı. Ahmet yolda miafiri olduğpunu söylemiş. Ben bekar evi beklerken annesi ahmet ve ben nasıl muhabbet edeceğiz onun düşünceleri başladı. Emine hanım en fazla 45 50 yaşında başı açık uzun boylu bir kadındı. Ama inanın aklımdan hiç kötü bir düşünce geçmedi. bizim için bir sofra hazırlamış sofranın da kenarına bizimle beraber ilişmişti. Ben de teyze sen de bir duble içsen mi sofrada içmeyen olunca muhbbet de olmuyor ne dersin dediğimde Ahmet anne hadi sen de bir duble iç rahatlarsın dedi. Kadına da bir duble rakı doldurduk ve muhabbete başladık. Emine hanım SPA malzemeleri sattığımı öğrenince nasıl bu mesleğe başladığımı sordu. Ben de zamanında masaj terapisti olduğumu türkiyenin sayılı tesislerinde terapistlik yaptığımı bu sırada da şu an çalıştığım ş,rketin partonu ile tanışınca bu işe girdiğimi anlattım. 

Kadın masaj terapisti olduğumu öğrenince yavrum belimde bir ağrı var. Ahmete kaç sefer söyledim ama hiç oralı olmadı ne yapsam geçer dedi. Ben de yerini vs detaylıca öğrendikten sonra birkaç hareket tavsiye ettim. Bunun yanında fırsat bulursa Ahmetin yerinde de arada sırada masaj yaptırmasını tavsiye ettim. Kadın direk ya burası Kayseri kendi oğlumun yeri bile olsa masaja gidemem ben sokakta bile başımı örtüyorum deyince üzüldüm kadının haline doğrusu. Biz sohbet ederken kadın da hem sohbete katılmaya çalışıyor hem de ikide bir elini beline götürüyordu. ağrı çektiği belliydi. gerçi bir dublenin yarısına gelip de anladığım kadarı ile biraz kafası çakırlaşınca elini beline götürmeleri azalmıştı. 

masaj sex
masaj sex

Bu esnada ahmetin telefonu çaldı saat 9 gibi. Ahmet ne nasıl dedikten sonra hemen geliyorum deyince hayırdır dedim. İşyerinde personelden birisi düşmüş acil gitmem lazım dedi. ben de ayaklanınca sen oturyarım saatlik yol gider gelirim en fazla 1 saate daha muhabbet yeni başlamıştı devam ederiz dedi ben de itiraz etmedim ahmet gitti. Ben bu arada bir duble daha koydum ve emine hanımla muhabbet ediyordum. Kadehinin boşaldığını görünce bir kadeh daha içermisiniz dediğimde ya aslında ben içmem ama ağrılarım azaldı az biraz daha içeyim dedi. Bir kadeh daha doldurup demekki ağrılarınız gerginlikten alkol rahatlattı gerçekten masaj iyi gelir siz ne yapın edin ahmetin oraya gidin dedim. Aradan yarım saat geçmedi ki ahmet annesini aradı. Sonra annesi telefonu bana verdi. Telefonda dostum eleman düşüp başını çarpmış ambulansla hastaneye getirmişler ben başındayım. Sen de bir yere ayrılma bizde kal ben geldiğimde uyumamış olursan devam ederiz yoksa sabah kahvaltı yaparız birlikte çıkarız dedi. Alkol de kana karışınca valla ben gideyim demek gelmedi içimden. Telefonu kapatınca Emine hanımla sohbete devam ettik. Eşi bir trafik kazasında öleli çok uzun zaman olmuş. Oğlu da başarısız bir evlilik yapınca birlikte yaşıyorlarmış vs. Sohbet felan derken Emine hanm ikinci kadehi de bitirdi. Dikkatimi çeken artık elini beline götürmeyişiydi. Ben de söyleyiverdim. Sizin bel ağrılarınız kesinlikle gerginlikten bakın artık belinizi tutmuyorsunuz mutlaka masaj olayını düşünün diye. Kadın da belki alkıolun verdiği etkiyle doğru diyorsun ama burası Kayseri nasıl yaptırayım gidip kendi oğlumun işyerne bile gidemiyorum kaç sefer söyledim birini getir diye onu da yapmıyor eşek oğlan dedi. Sonra bir an durdu. Ya düşündüm de sen masaj terapisti değilmisin sen yaparmısın dedi. Ben de yaparım ama masaj yatağı lazım malzeme lazım deyince yatağa lüzum yok şuraya sereriz yere bir şey senin arabanda numune malzeme yağ vs yok mu deyince kurtuluş olmadığını aladım. Peki madem o zaman ben arabaya gideyim malzeme alayım siz de bu arada sıcak suyun altında bir on onbeş dakika dış alın vucudunuz yumuşasın dedim. Yer bir çarşaf sermesini 2 tane yüz 2 tane de boy havlusu getirmesini söyledim. Malzemeleri getirdikten sonra duşa girerken ben de aldım başıma işi diyerek arabaya doğru gittim. Kadının duşta geçireceği vakti de düşünerek bir market buldum yürüyerk bir paket sigara aldım ve malzemelerimle birlikte yarım saat sonra kapıyı çaldım. 

Kadın Yere çarşaf sermiş üzerinde bornız beni bekliyor. Ben de havlulardan birisini çarşafın üstüne serdim ve odanın dışına çıkıp bornozunuzu çıkarıp yüz üstü uzanın havluyu örtüp bana seslenin dedim. 2 sk geçmedi seslendi içeri girdiğimde havluyu örtünmüş yatıyordu.

Havluyu kalçalarını kapatacak şekilde katlayınca gördüm ki sütyeni yoktu. Sonra elime biraz yağ alarak ayaklarından masaja başladım. İlk elim değdiğinde öyle bir ohh çekti ki benim bile içimde fırtına koptu. Yıllardır tenine erkek eli değmemiş sonuçta normaldir dedim ve mesaja devam ettim. önce ayakları ayak bilekleri derken yukarıya çıktıkça ohlamaları artıyordu. bende de az pçlik yok elimi havlunun altına sokup çamaşırının izine kadar gelip sonra kalçalarına devam ediyordum. beli sırtı derken yaklaşık 45 dakika arka tarafı ile ilgilendim. Sonra yavaşça yine aşağı indim ve havluyu sıyırıp kalçalarına uzun bir masaj yaptım. gördüğüm en güzel kalçalardan biriydi. bemmeyaz ten ama taş gibi şekilli kalçalar. o giyindiği penye çamaşırdan bile seksi gözülküyordu.. Kalçalarını bitirip havluyu kendime sper ederek önünü dönmesini istedim. önünü dönünce yhavluyu yine özerine göğüslerini de örtecek şekilde kapattım. Ayaklarından başlayarak yukarı doğru çıkıyordum. Bu arada ksasığı ile dizi arasına sert masaj yaparken kasığına yaklaştıkça dokunuşlarımı yumuşatıyordum. Kadın her ksığına gelişimde sanki daha da yaklaşmam için bacaklarını biraz daha açıyordu. Bu arada önündeki ıslaklık ve şişmiş klitorisi çamaşırının üzerinden belli oluyordu. Sonra karnı boynu vs derken elimi havlunun şçerisinden yavaşca göğüslerine doğru götürüyor ama kesinlikle ileri gitmiyuordum. bu esnada nefes alışverişi değişmiş çok seri nefes alıp vermeye başlamıştı. Benim alet de maşallah yerinde zor durur vaziyetteydi. Sonra kadını kontrol etmek için emine hnm nasıl yeter mi devam edeyim mi dediğimde yorulmadıysan devam et dedi. ama öyle bir ses tonu ile ve titrek söyledi ki anlatamam. Bu sefer boy havlusunu el havlusu ile değiştirip göğüslerini yine kapattım ve masaja karın bölgesinde masaj ve okşama arasında devam etim. Elim myavaşça göğüslerinin altına değiyor ordan yavaşça aşağı iniyordu. Sonra yine aşağılara indim. Bacaklarının arasına masaj yaparken çamaşırının sırılsıklam olduğu belli oluyordu. Sanırım boşalmıştı. Bu sefer işi ileri götürmeye kararlıydım. Bacaklarının iç kısmını yukarı doğru okşarken sanki yanlışlıkla olmuş gibi çamaşırının özerinden amına dokundum. Hiç sesini çıkarmadı. Bunu birkaç sefer tekrarlayıp ses çıkarmayacağından emin olunca elimi direk amına attım ve okşamaya başladım. Sanırım rahatlamaya ihtiyacın var dediğimde ne gözlerini açtı ne de birşey söyledi. Önce çamaşırının özerinden yumuşak şekilde okşadım. Sonra çamaşırını çıkardım ve direk yalamaya başladım. İnanın klitorisi bir zeytin gibi büyümüştü. dilimi çeri sokmaya çalıştığımda ne kadar dar olduğunu anlatamam. Kadın yıllardır yarrak yüzü görmemiş bakire amı gibi dardı amı. Sonra doğruldum ve pantolonumu çıkardım. Ve aletimi ağzına yaklaştırdım. Gözlerini hiç açmıyordu. Aç ağzını ağzına al deyince gözlerini açmadı ama hiç yapmadım daha önce dedi.

Her şeyin bir ilki vardır ağzını aç dedim. Ağzını hafifçe aralayınca dudaklarının arsına başını dayadım. Yala dedim sanki dondurma yalar gibi yalıyordu. ağzına al ve em dediğimde ise sadece başını alacak kadar ağzını açtı. benim artık tahammülüm kalmamıştı. Başını sıkıca tutup iyice soktum ağzına. O an gözleri açıldı. Yalvarır gözlerle bakıyordu ama bende ok yaydan çıkmıştı bir kere. Dişlerin değmesin ben soktuğumda alabildiğin kadar al çekerken de em bırakmamak için em dedim. Hayatımda yaşadığım en amatör ama en keyifli saksoydu. Sonra çıkardım ağzından. Bacaklarının arasına girdim. Yavaş ne oplur kocamdan beri ilk olacak ve seninki kocamdan büyük dedi. Ben de sen merak etme dedim ve başını girişine dayadım. Dodaklarını öğreken milim milim sokmaya başladım. sanki bir mengene gibi sıkıyordu. daha yarısını bile sokamadan hareket edemez kale geldim. O kadar ıslak ve kaygan olmasına rağmen ileri gidemiyordum. Hafifce gözlerine baltım. Gözlerini kaçırınca dudaklarıı öptüm. Ben öptükçe rahatladığını hissettiğim an tek hamlede sonuna kadar soktum. İnanın çığlığı apartmanı ayağa kaldırmıştır. Ama artık ok yaydan çıkmıştı. Hızlıca içinde gidip gelmeye başladım. Ben içinde gidip geldikçe kadın çoşalıyorduç Kaç defa boşaldı hatırlamıyorum. Sonra domalttım. İçinde git gele başladım tekrar. Bu arada kalçalarını ayırıyordum. O göt deliğini görünce dayanamadım. Küçücük o kadar güzel gözüküyordu ki. Nasıl özlemişmisin sikilmeyi dedim. Sadece durma devam et diyebildi. Amına gidip gelirken baş parmagımla arka deliğine bastırıyordum. Ben bastırdıkça kaçmaya çalışsa da vazgeçmedim. Baş parmağımın ucunu hafif hafif sokuyrdum.

Zaten masajdan dolayı ellerimdeki ve kalçalarındaki yağ da işimi kolaylaştırıyordu. İçinde gidip geldikçe kadının nefesi kesilmeye başladı. Sonra sanırım en yoğun orgazmını kesik çığlıklar eşliğinde yaşarken içinden bir anda çıktım ve götüne sokuverdim. Daha başı girmişti ki kaçmaya yeltendi ama sıkıca tuttum. Üzarine eğilip kendini bana bırak güven bana dedim. SOnra yavaşça içine ittirmeye başladım. Kasıklarım götüne dayanınca sadece bekledim. Hadi kendin kareket et dediğimde yavaşça ileri hareketlendi. Ben belinden tutup ucuna kadar çıkmasına müsade edip kavaşça tekrar içine girdim. Artık inlemeye başlamıştı. En sonunda delicesine gidip geliyordum. O da ben de çılgın gibiydik. Sonunda dayanamayıp içine boşaldım. İçinden çıktığımda arka deliği kapanmıyrdu.

Öğlece yığıldı kaldı. İçeri gittim ve duş aldım. geldiğimde hala olduğu yerde bıraktığım gibi duruyordu. Biraz okşadım nasıldı dedim. kaç defa boşaldım hatırlamıyorum ama bacaklarım tutmuyor dedi. Ben bir sefer boşalmıştım. Sana çok ilk yaşattım sanırım dedim. Kocam sadece bacaklarımın arasına girer işi bitince yatardı ilk defa yaşadım bunları dedi. Zevlimiydi dedim. Çook diyebildi. Konuştukça aletim yine hareketlendi ama Ahmet her an gelebilirdi. Üzerini giyin yanıma gel dedim. Ortalığı topladı ve içeride giyinip geldi. Diz çök dedim yine mi yapacaksın dedi. Bir ilk daha yaşayacaksın dedim. Ama üzerimi giyindim dermenım yok dedi merak etme üzerine birşey yapmayacağım dedim diz çöktüğinde önüne geldim ve ağzına al dedim. Yine amatörc saksoya başladı. agzının içindeyken dilini kullan em dedikçe devam ediyordu. Başını tuttum ve ağzında gidip gelmeye başladım. Çok derine itmiyordum ama gırtlağına değip geri çekiyordum. Boşalmaya yakın başını iyice tuttum ve içine bastırdım. İnanın gırtlağının bile arkasına geçti sanırım ve boşalmaya başladım. Bir damlasını bile çıkaramadı ağzından hepsi midesine gitti. Çıkardığımda gözlerinden yaş geliyuordu. Teşekkür ettim. ve evden ayrıldım. Numaramı bile vermedim. Taa ki bir sonraki kayseri ziyaretime kadar bir daha görmedim onu. 

Hikaye hakkında görüşleriniz