Sex Hikayeleri

3 yıl önce - Admin Ekledi - 1590 Kez Okundu

Özbek kızın hazin sonu

Özbek kızın hazin sonu

Merhaba arkadaşlar ben Murat kısaca sikici murat derler, Muğla’da yaşayan genç bir delikanlıyım. Bu korona başlamadan önce güzel bir hafta yaşamıştım ve o güzel anları bir türlü aklımdan çıkaramadım. Belki de çıkarmak içimden gelmemiştir ondan da olabilir ne güzel bir kızdı seks konusunda mı dersin yoksa onunla eğlenmek mi her konuda çok iyi becerikli bir kızdı. Her akşam kafeden alıp kendi evime getiriyordum bu arada yalnız yaşayan biriyim evlenmedim ama tek başına yaşamaya alıştığımdan ailemden uzağım. Bir terasım var mükemmel manzara çok fena her akşam kızı iş yerinden alıp terasa geçip alkol içerek müzik eşliğinde eğleniyordum.

O gittikten sonra onun gibisini bulamadım en son bir kaç kızla takıldım ama onun verdiği coşkuyu yakalayamadım. Buda içimde bir nebze dert oldu keşke burada olsa yine onunla olurdum ve keyfim yerinde olurdu. Ne yazıkki memleketi Özbekistan’a gitti ve beni burada tak başıma bıraktı. Şuan evimde birlikte yaşadığım biri var ama onun olması pek bir şeyi değiştirmiyor halen yalnız biri olarak hissediyorum.

23 yaşında siyah saçlı gözleri kahve bakışları çok tatlı bir kızdı bana gülmesi bile yetiyordu. Onunla arada konuşuyordum ama uzun zaman oldu konuşma fırsatımız olmadı o gidince araya mesafe girdi ama unutamadığımı fark ettim. Onunla tanışma olayım çok güzeldi bir arkadaşım var Sedat adında yakışıklı bir oğlan, onunla her gün takılıyordum sevgilisi vardı oda her gün bizimle bir yerlere geliyordu o sıra bende yeni sevgilime yol vermiştim tek başıma takılırken Sedat ve manitası kafeye gidip canlı müzik dinliyordum. Masaya o bakmıştı hoş geldiniz deyince onu gördüğüm gibi içimde bir kıpırtı hissetmiştim.

İşte aradığım kız bu dedim yanımdaki arkadaşa bununla mutlaka konuşmam lazım ama Sedat bana bu kız kesin doludur yani parmağında ki yüzüğü görünce sevgilisi yada nişanlısı vardır demişti. Ama merak işte illa sorucam masaya siparişleri getirince parmağında ki yüzüğün bir manası var mı dedim oda tatlı bir söz ile beni kırmadan yok sadece buraya gelen müşterilerin bana takılmasından rahatsız olduğumdan taktım. o an içimden sevindim sonra bir daha ki gelişinde mutlu oluşumu ve sevincimi onunla paylaştım.

Çok sevindim dediğimde neden dedi çünkü çok tatlısın senden gözümü alamıyorum. Neyse sonra gitti kafe çok doluydu bende kafenin instagram profilinden çekim yaptığını fark ettim ve ekledim. 1 2 saat sonra gördü kimsin kabul etti bende mesaj çektim çok tatlısın bugün deyince sende kimsin dedi. Kendimi tanıttım ben bugün kafeye gelen kişiyim hani parmağında ki yüzüğü sormuştum. Sen misin? nereden buldun beni dedi bende ona ben bulurum yeter ki isteyeyim.

Konuşmaya başladık meğer oda benden hoşlanmış ve gece iş çıkışı görüşelim bir yerde oturalım dediğimde yok demeden kabul etmişti. Gece 1 sıralarında onun arabamla alıp yola çıkmıştım. Çok yoğun çalıştığından yemek yeme fırsatı olmamış bende onu çok güzel bir köfteciye götürdüm. O gün öyle sohbet muhabbet derken anlaşmıştık gece geç saatlerinde onu eve bıraktığımda telefonla konuşmaya devam etmiştik. Ona bu gece çok güzeldi seninle bunun devamını isterim eğer sende istersen bir ilişkiye başlayabiliriz. Benden hoşlandığı için kabul etmişti ertesi gün çalıştığı kafeye yeniden gittim bu sefer daha yakın olmuştu ve gece görüşmek istediğini söyledi.

Gece onu bekledikten sonra almıştım bu sefer direk evin terasına gidip içmek istediğimi demiştim. Başta ne kadar yok dese de sonunda ikna olmuştu. Onunla ilk müsait olduğumuz gündü gece çok hızlı başladı içtik eğlendik sohbet ettik derken geç olduğunda bende kalmayı kabul etti ve beraber benim yatağa uyumaya gitmiştik.

Tabi ne uyuması maksat bahane olsun yatağa girdiğimizde direk yarağıma bir yapışı vardı aklım gitmişti. Felaket bir şekilde ağzına alıp bir yalaması vardı hiç unutmam o gün ağzıyla beni boşaltmayı becermişti. Normalde çok geç boşalan biriyim ama helal olsun ona o onu başarmıştı. Hem güzel sakso çekiyordu hemde götten veriyordu her iki delikten sikip boşalmam çok iyi gelmişti uzun zamandı öyle bir gece geçirmedim sonra bir hafta boyunca birlikte eğlenerek benim evde kaldık sonra şans iste memleketine gitmesi gerekti bir gitti bir daha dönmedi ve halen onu aklımdan çıkaramadım.

Hikaye hakkında görüşleriniz